Trustpilot
Žiadne hodnotenia Buďte prvým zákazníkom, ktorý ohodnotí tento produkt
Royal Catering

Dávkovač čokolády - 10 litrov - LED displej

429,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10011026

|

Model: RCSS-10 ECO

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne piatok 26. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
429,00 €
3+
5%
407,55 €
5+
10%
386,10 €
10+
15%
364,65 €
Kľúčové vlastnosti
  • veľkorysý objem nádoby 10 litrov
  • moderný, digitálny ovládací displej pre jednoduchú obsluhu
  • úspora energie vďaka ekonomickému a účinnému motoru
  • 8 – 12hodinové pracovné cykly vďaka vysoko robustnej konštrukcii
  • vyrobený zo zdravotne neškodného polykarbonátu bez obsahu BPA
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

Technické detaily

Materiál
Polykarbonát
Farba
Čierna
Displej
LED
Napätie [V]
230
Výkon [W]
440
Pracovný cyklus [h]
8 – 12
Trieda ochrany IEC
I
Odkvapkávacia miska
Áno
Gumové nožičky
Áno
Kapacita
10 l
Maximálna výška pohárov
100 mm
Rozmery (D x Š x V)
38 x 30.7 x 57 cm
Hmotnosť
6.6 kg
Rozmery zásielky (D x Š x V)
42.3 x 57 x 61.5 cm
Hmotnosť zásielky
8.8 kg

Obsah balenia

  • Dávkovač čokolády RCSS-10 ECO
  • Kefa
  • Návod na obsluhu

Popis produktu

Dávkovač čokolády - 10 litrov - LED displej

Dávkovač čokolády RCSS-10 ECO od výrobcu Royal Catering v okamihu vyčarí jemne sa rozlievajúcu, horúcu čokoládu. Pomocou špeciálneho systému lopatiek sa čokoládový nápoj neustále premiešava, nevytvárajú sa v ňom žiadne hrudky a je príťažlivo tekutý. Zariadenie je vhodné aj na udržiavanie teploty vareného vína, čaju či iných horúcich nápojov. Tento dávkovač nápojov je úžasne univerzálny, o čom svedčí jeho použitie aj na iné horúce nápoje ako mlieko, kávu či varené pivo. Nesmie chýbať v žiadnej jedálni, reštaurácii či v bufetoch.
V dávkovači čokolády si až 10 litrov vašich obľúbených nápojov udrží ideálnu teplotu. Vďaka profesionálnemu a nadčasovému dizajnu neunikne pozornosti žiadneho hosťa, či už v bare, bufete alebo v reštaurácii. Prezentáciou tekutej čokolády v priehľadnej nádobe pošteklíte zmysly nejedného maškrtníka. Nádoba je zabezpečená uzáverom a je pevne umiestnená v tele dávkovača. Pri čistení môžete nádobu jednoducho vybrať.
Obsluhu dávkovača čokolády navyše spríjemňuje a zjednodušuje digitálny ovládací systém s dizajnom dotykového displeja. Teplota, miešací mechanizmus a ohrievanie sa ovládajú pomocou niekoľkých tlačidiel. Na modernom, užívateľsky príjemnom LED nájde používateľ informácie o jednotlivých prevádzkových režimoch. Samostatný zapínač/vypínač sa nachádza na boku zariadenia. Ochrana proti prehriatiu zaisťuje, že sa dávkovač neprehreje.
Dávkovač čokolády má celkový výkon 440 W, vďaka čomu je veľmi úsporný a ekonomický. Jeho energeticky úsporná konštrukcia totiž znižuje spotrebu prúdu a predlžuje životnosť jednotlivých súčastí zariadenia. Výsledkom je dlhšia prevádzková doba pri výraznom znížení vašich nákladov! Toto zariadenie s vysoko robustnou konštrukciou umožňuje 8- až 12-hodinové pracovné cykly.
Lahodná tekutá čokoláda musí byť hustá a jemná – a presne takú ju pripraví dávkovač čokolády od výrobcu Royal Catering. Vďaka možnosti dlhodobého udržiavania teploty nápojov si nemusíte robiť starosti s tým, že čokoláda vychladne. Pomocou špeciálneho systému lopatiek sa čokoládový nápoj neustále premiešava a zostáva jemný a tekutý – pre lahodný pôžitok, ktorý chce zažiť každý zákazník. Priehľadná nádoba z polykarbonátu bez obsahu BPA nespôsobuje žiadne zdravotné riziká a navyše je veľmi pevná a odolná aj pri extrémnych teplotách.
Dávkovací kohútik umožňuje kontrolované dávkovanie čokolády bez toho, aby sa rozliala. Pred nečistotami chráni čokoládu ľahké, pevné veko, ktoré je umiestnené priamo na nádobe. Miska na odkvapkávanie zachytáva prebytočnú kvapalinu a zaisťuje tak čistotu na pracovisku. V prípade potreby ju môžete vybrať a jednoducho vyčistiť. Dávkovač stojí na gumových nožičkách, ktoré chránia povrch pred poškrabaním a dodávajú zariadeniu stabilitu. Nálepka s nápisom HOT varuje pred vysokými teplotami a stará sa tak o bezpečnosť zákazníkov a zamestnancov.

Hodnotenia


Triediť podľa :

Často kladené otázky

Ako dlho sa môže toto zariadenie prevádzkovať?

Tento stroj je určený na dlhé prevádzkovanie. Jeho pracovný cyklus môže dosahovať 8 až 12 hodín. Narozdiel od konkurenčných produktov sa toto zariadenie vyznačuje nízkou elektrickou spotrebou motora, čím sa znižujú náklady.

Zvládnem toto zariadenie používať?

Samozrejme! Obsluha zariadenia je veľmi jednoduchá vďaka len niekoľkým tlačidlám. Všetky ďalšie procesy prebiehajú úplne automaticky. Všetky podrobnosti týkajúce sa používania dávkovača horúcej čokolády nájdete v návode na obsluhu.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty