Položka: EX10010527

|

Model: RCKS-4

Multifunkčný krájač na zeleninu - manuálny

199,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • efektivita a sila – výborný prenos sily vďaka páke
  • všestrannosť – vhodný na krájanie ovocia (jablká, citróny, pomaranče atď.) a zeleniny (mrkva, zemiaky, uhorky atď.)
  • dlhá životnosť – povrch a nože z ušľachtilej ocele
  • stabilita – použitie so stojanom alebo možnosť montáže na pracovnú plochu
  • flexibilita – vrátane 5 nožov

POPIS PRODUKTU

Dnešné menu: pestré zeleninové rezne podľa chuti – vďaka manuálnemu multifunkčnému krájaču na zeleninu a 5 nožom

Čo by ste povedali na tanier, ktorý hrá farbami? V reštauráciách, bistrách a hotelových kuchyniach panuje čulý ruch – predovšetkým pri krájaní zeleniny. Krájač na zeleninu zo sortimentu potrieb pre gastronómiu od výrobcu Royal Catering je aj so svojimi 5 nožmi vždy k dispozícii. Hranolčeky, zeleninový tyčinky alebo kúsky ovocia? Na tom nezáleží, pretože váš nový kuchynský pomocník nakrája všetko rýchlo a spoľahlivo.

Multifunkčný krájač zeleniny na cuketové špagety, hranolčeky a množstvo ďalších kreácií

Toto robustné zariadenie z ušľachtilej ocele je namontované na oceľovom plechu. A jeho obsluha? Veľmi jednoduchá vďaka pákovému mechanizmu. Mimoriadne dlhá páka optimálne prenáša vynaloženú silu – dokonalé pre rýchlu, nenáročnú a efektívnu prácu.

Drobné kocky alebo jemné prúžky? S univerzálnym krájačom dostanete zeleninu do formy

Vyberte si z 5 rozličných nožov z ušľachtilej ocele: 3 štvorcových a 2 okrúhlych. So štvorcovými nožmi dosiahnete hrúbku rezu 12 x 12 mm, 10 x 10 mm a 8 x 8 mm. Sú vhodné na prípravu zeleninových tyčiniek a kociek alebo hranolčekov.

Okrúhle nože majú priemer 86 mm. Ovocie a zeleninu s nimi nakrájate na 6 alebo 8 rovnako veľkých kúskov. Bez väčšej námahy vyčaríte perfektne nakrájané jablká a pomaranče na ovocné misy. Alebo citrusové ovocie na ozdobu koktailov a dezertov. Každý nôž sa dodáva spolu s prítlačnou platničkou.

Váš nový multifunkčný krájač na zeleninu si vás získa množstvom funkcií. Navyše sa s ním pracuje veľmi precízne a rýchlo. Vďaka kompaktnej konštrukcii je ľahko prenosný a pripravený na použitie v priebehu niekoľkých minút.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY