Trustpilot
Žiadne hodnotenia Buďte prvým zákazníkom, ktorý ohodnotí tento produkt

Nízkoteplotný varič - s teplotným senzorom a časovačom - GN 1/1 - Royal Catering

799,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10013151

|

Model: RCSCO-01

Cena zahŕňa 20 % DPH.
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
799,00 €
3+
5%
759,05 €
5+
10%
719,10 €
10+
15%
679,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • profesionálna - nízkoteplotná rúra s presným teplotným rozsahom 30 - 110 °C a teplotným senzorom pre dokonalé výsledky
  • Všestranný – pomalý hrniec je rovnako vhodný na varenie, ako aj na udržiavanie jedla v teple
  • Šetrný – profesionálny nízkoteplotný varič pre rovnomerné teplo aplikované na jedlo zo všetkých strán a tým pre šetrnú prípravu širokej škály pokrmov
  • praktický – slot vo formáte GN 1/1 pre jednoduchú manipuláciu ako aj časovač a presný LED displej s intuitívnym ovládacím panelom
  • Vysoká kvalita - s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele boduje pomalý hrniec dlhou životnosťou a jednoduchým čistením
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Udržujte v teple a varte pri nízkych teplotách v pomalom hrnci od Royal Catering

Objavte novú dimenziu varenia pri nízkej teplote s profesionálnym pomalým hrncom od Royal Catering! Tento všestranný kuchynský spotrebič vám umožňuje presne regulovať teplotu v rozsahu 30 až 110 °C, čím získate dokonalé výsledky. Integrovaný teplotný senzor zaistí, že každé jedlo pripravíte s maximálnou dokonalosťou.

Profesionálny pomalý hrniec: presný, všestranný a praktický

Náš nízkoteplotný varič je nielen profesionálny, ale aj mimoriadne všestranný. Je ideálny ako na varenie, tak aj na udržiavanie teploty jedla. Rovnomerné teplo aplikované na jedlo zo všetkých strán zaručuje šetrnú prípravu širokej škály jedál. Pomalý hrniec je nielen efektívny, ale aj mimoriadne praktický na používanie. Vďaka slotu formátu GN-1/1 ponúka priamu obsluhu, zatiaľ čo integrovaný časovač a presný LED displej vytvárajú intuitívny ovládací panel. Vďaka tomu je príprava vašich obľúbených jedál hračkou.
Vysoko kvalitné spracovanie tejto nízkoteplotnej rúry je pôsobivé. Puzdro je vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaisťuje nielen dlhú životnosť, ale aj čistenie bez námahy. Spoľahnite sa na kvalitu a zažite novú éru varenia s našou profesionálnou nízkoteplotnou rúrou - pre dokonalé, všestranné a starostlivo pripravené kulinárske zážitky!

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


Triediť podľa :

Často kladené otázky

Môžem odstrániť snímač teploty?

Áno, snímač teploty je odnímateľný.

Je tam vnútorné osvetlenie?

Nie, interiér nie je osvetlený.

Je tam odkvapkávacia tácka?

Nie, odkvapkávacia miska nie je súčasťou dodávky.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty