Výpredaj

Položka: EX10011941

|

Model: RC-BMG430

Plynový vodný kúpeľ - 3 300 W - GN 6 x 1/3 - 0,03 bar - G30

249,00 € 389,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • sila – s výkonom 3 300 W a maximálnym tlakom 0,03 bar
  • všestrannosť – vďaka 6 GN nádobám je možné súčasne podávať rôzne jedlá
  • bezpečnosť – udržiavanie teploty jedla vo vodnom kúpeli zabraňuje jeho spáleniu
  • hygiena – ľahko sa čistí vďaka hladkým povrchom
  • odolnosť – vďaka robustným materiálom, ako je železo, hliník, a vysoko kvalitné spracovanie

POPIS PRODUKTU

Plynový vodný kúpeľ pre širokú škálu dokonale prezentovaných teplých pokrmov

Plynový vodný kúpeľ RC-BMG430 značky Royal Catering sa ideálne hodí na udržiavanie teploty pokrmov po dlhšiu dobu. V 6 GN nádobách môžete paralelne udržiavať na požadovanej teplote všetky zložky pokrmov, ako je napríklad mäso, ryby, ryža, zemiaky a omáčky. To všetko bez rizika, že by sa niečo pripálilo. Tento vodný kúpeľ patrí k luxusnému gastro vybaveniu a je ideálny na použitie v reštauráciách, hoteloch, jedálňach, kantínach, bufetoch, snack baroch či domovoch dôchodcov a nemocniciach.

Výkonný vodný kúpeľ zo sortimentu potrieb pre gastronómiu značky Royal Catering

Bain Marie funguje na princípe konvekcie: Vykurovacie teleso ohrieva vodu, ktorá sa nachádza medzi zariadením a GN nádobami, a teplo cez ňu postupuje do GN nádob. Výsledkom je, že je možné takto nielen účinne ohrievať aj jemné potraviny, ale tiež ich dlhodobo udržiavať na požadovanej teplote bez toho, aby došlo k ich pripáleniu.

Bain Marie zaujme predovšetkým veľkým plniacim objemom. 6 GN nádob (GN 6 x 1/3) s vekami disponuje hĺbkou 150 mm a každá pojme veľké množstvo potravín, ktoré možno súčasne ohriať alebo udržiavať v teple. To šetrí veľa času a je výhodou obzvlášť pri príprave veľkých akcií alebo počas špičkových hodín v reštauráciách, jedálňach a hoteloch. Do tohto vodného kúpeľa však môžete vložiť GN nádoby inej veľkosti, ktoré nie sú hlbšie ako 150 mm, pričom je možné kombinovať rôzne veľkosti.

Efektívne výhrevné teleso s výkonom 3 300 W vodu rýchlo ohreje na požadovanú teplotu. Termostat, ktorý sa zapína otočným regulátorom, umožňuje presné nastavenie teploty do 100 °C. Plynový vodný kúpeľ je prevádzkovaný so zmesou propánu a/alebo butánu prostredníctvom plynového pripojenia G30 s maximálnym tlakom 0,03 bar.

Vodný kúpeľ Bain Marie je kombináciou premysleného dizajnu a odolnej konštrukcie, teda je spoľahlivým pomocníkom nenáročným na údržbu. Je vyrobená z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele, vďaka čomu je odolná voči korózii. Tento materiál je zdravotne neškodný, vďaka extrémne hladkému povrchu sa ľahko čistí, a je teda veľmi hygienický. Ušľachtilá oceľ je pevná, odolná a má dlhú životnosť. Gumové nožičky zaisťujú bezpečnú polohu a zabraňujú poškriabaniu.

Poznámka: Toto zariadenie sa predáva v krajinách CZ, DK, FI, FR, BE, HU, IT, NL, NO, SE a GB.

TECHNICKÉ DETAILY