Položka: EX10012079

|

Model: RCKM-30

Varná kanvica na vodu - 0,8 l - ušľachtilá oceľ - čierna

31,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • optimálna kapacita – objem 0,8 l je vhodný pre niekoľko šálok bez kompromisov na úkor komfortu
  • odolnosť – robustná ušľachtilá oceľ s jednoduchou údržbou je ideálna pre gastronómiu
  • bezpečnosť – pohodlná manipulácia vďaka tepelne odolnej rukoväti
  • elegantný dizajn – hubica v tvare labutieho krku pre presné dávkovanie nápojov
  • flexibilita – okrem klasických platničiek je možné kanvicu použiť aj s indukčnými platničkami

POPIS PRODUKTU

Elegantná kanvica značky Royal Catering

Život môže byť taký ľahký: Zatiaľ čo vy dávkujete kávový prášok do ručného filtra nad šálkou, vaša nová kanvica už začína variť vodu na varnej doske. O niekoľko sekúnd je už pred vami čerstvo uvarená káva, aby ste mohli vykročiť do nového dňa s úsmevom na tvári. Varná kanvica značky Royal Catering sa neuveriteľne ľahko používa a vnesie závan ľahkosti do vášho každodenného života.

Varná kanvica značky Royal Catering zo sortimentu potrieb pre gastronómiu

Kanvica je vyrobená z ušľachtilej ocele. Tento materiál má nielen dlhú životnosť, ale tiež sa ľahko udržuje a je odolný proti korózii. Vďaka tomu je ideálny na varenie vody na rýchlu prípravu kávy, čaju alebo vývaru. Varná kanvica na vodu s objemom 0,8 l je ideálna pre niekoľko šálok a jej kompaktný tvar uľahčuje jej používanie.

Kanvica sa ohrieva na platničke a okrem bežných systémov je vhodná aj pre indukčné platničky. Ergonomicky tvarovaná rukoväť je extrémne tepelne odolná, aby ste sa pri príprave horúceho nápoja neoparili.

Osvedčená hubica v tvare labutieho krku nielenže vyzerá elegantne, ale je tiež veľmi presná pri nalievaní, takže môžete pohodlne dávkovať prevarenú vodu. Varná kanvica presvedčí nielen ako módny doplnok, ale aj svojou funkčnosťou pri príprave horúcej vody!

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY