Trustpilot
Výpredaj
Počet hodnotení: (11)

Výrobník zmrzliny - 250 W - 2 x 1,2 l

239,00 € 299,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10011817

|

Model: RC-ICM24

Záruka najnižšej ceny
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne štvrtok 18. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
239,00 €
3+
5%
227,05 €
5+
10%
215,10 €
10+
15%
203,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • univerzálna - ideálna na výrobu zmrzliny, sorbetu a mrazeného jogurtu
  • široká ponuka - dve rôzne príchute v dvoch oddelených nádobách
  • výkonný – výkon 250 W a účinný systém chladenia na rýchlu výrobu zmrzliny
  • veľká kapacita - s objemom 2 x 1,2 l
  • intuitívne & presný – ovládanie zariadenia cez jednoduché obslužné pole
  • ľahký na údržbu - vďaka hladkému povrchu sa ľahko čistí
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Univerzálny výrobník zmrzliny na výrobu zmrzliny, mrazeného jogurtu alebo sorbetu

Pomocou tohto rýchleho výrobníka zmrzliny od spoločnosti Royal Catering môžete rýchlo a ľahko vyrábať zmrzlinu, sorbet alebo mrazený jogurt. Vďaka celkovému objemu 2,4 l sa tento výrobník zmrzliny skvele hodí na súkromné použitie vo všetkých domácnostiach, kde milujú studené, krémové dezerty.

S kuchynskou výbavou od spoločnosti Royal Catering máte široké možnosti použitia na prípravu studených zákuskov

Rýchlu výrobu zmrzliny bez zbytočného čakania zaisťuje výkon 250 W, ako aj účinný systém chladenia s teplotným rozsahom -18 až -35 °C. Vďaka priehľadnému krytu je možné výrobu zmrzliny kedykoľvek sledovať. Samostatným otvorom je možné pridávať ďalšie prísady bez toho, aby sa výroba prerušila. Vďaka dvom samostatným nádobám môžete skúšať súčasne rôzne príchute. Už krátku dobu po uvedení výrobníka zmrzliny do prevádzky je možné servírovať prvé porcie. Kontrola konzistencie zaručuje perfektné krémové vlastnosti pokrmov – nezávisle na tom, či zariadenie pripravuje zmrzlinu, jogurt alebo sorbet. Zariadenie je možné intuitívne ovládať a ako teplotu, tak aj konzistenciu je možné optimálnym spôsobom voliť pre danú prísadu. Informácie týkajúce sa nastavenia výrobcov zmrzliny nájdete v priloženom návode na obsluhu.
Aby mohla výroba zmrzliny prebiehať z hygienického hľadiska úplne bez problémov a čistým spôsobom, je plášť tohto profesionálneho výrobníka zmrzliny vyrobený z obzvlášť hladkého a odolného plastu; z materiálu, ktorý je nielen robustný, ale aj ideálny na spracovanie potravín. Štyri protišmykové gumové nohy zaisťujú pevnosť a stabilitu zariadenia. V dodávke nájdete aj ďalšie praktické príslušenstvo, ako je odmerka a škrabka na ľad. Užívajte si studené, čerstvé zmrzlinové špeciality pri využití výrobníka zmrzliny od spoločnosti Royal Catering!

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


4.4

Založené na 11 hodnoteniach

Triediť podľa :

pred 4 dňami Publikované na Expondo Romania

Vo všeobecnosti dobre.

Pekné zariadenie. Jednoduché použitie, ale žiadna kniha receptov, žiadny návod na použitie. Hmmm, čakal som viac. Aj keď sa mi na prvý pokus podarila výborná zmrzlina. Myslím, že kniha s návodom a dokonca aj receptami by bola vítaná.

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý mesiac Publikované na Expondo Switzerland

Hore

Dodanie za pár dní Jednoduchá výroba a chutné zmrzliny. Spokojná a určite používaná nielen v lete.

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý mesiac Publikované na Expondo Poland

Spĺňa očakávania

Zmrzlinový stroj robí svoju prácu, mieša a mrazí, zmrzlina vychádza ako z dobrej zmrzlinárne. Na pracovnej doske zaberá veľa miesta, takže sa to určite oplatí pred kúpou zvážiť.

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý rok Publikované na Expondo Germany

Skvelé zariadenie za primeranú cenu

Zariadenie som si kúpil minulé leto a hneď som ho vyskúšal, robí presne to, čo som očakával. Vyrába veľmi chutnú zmrzlinu a ešte lepšiu v dvojitom balení. Po 30-40 minútach je zmrzlina hotová. Zmrzlinová zmes musí byť správne pripravená a pred plnením premiešaná a predchladená, potom zmrzlina dopadne vynikajúco! Skvelá kúpa.

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý rok Publikované na Expondo Italy

Nespokojný

Kúpené a odložené... Nemôžete minúť všetky tieto peniaze bez toho, aby ste vedeli, kde začať vyrábať zmrzlinu bez knihy receptov vo vnútri.... Odmietnutý predaj

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý rok Publikované na Expondo Italy

Spokojný

Doručenie bolo rýchlejšie ako sa očakávalo, balenie bolo veľmi dobre spracované a zmrzlinovač funguje výborne. Návod som našla na internete, ale je lepšie sa ním neriadiť: zmrzlina by bola zrnitá a vôbec nie krémová. V skutočnosti bol prvý veľmi sklamaný. Podstatné je najskôr aktivovať chladenie aspoň na 5 minút a dobre vychladenú zmes vložiť do chladničky. Pozornosť treba venovať aj vyváženosti ingrediencií. Odporúčam znovu si prečítať návod na použitie.f

Odpoveď od

Ďakujeme za váš návrh. Milujeme dobré nápady! Dôkladne ho skontrolujeme a urobíme všetko pre jeho implementáciu.
Zobraziť originálne hodnotenie

pred 3 rokmi Publikované na Expondo Italy

Vynikajúci stroj, iba chyba bez knihy receptov a poskytnutých dávok zmrzliny

Žiadny komentár.

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý mesiac Publikované na Expondo Poland

Po testoch

Veľmi zaujímavá ponuka pre milovníkov zmrzliny! Vďaka 2-um nádobám (2 príchute)! Domnievam sa však, že výrobca alebo distribútor by mal poskytnúť rozsiahlejšie pokyny, ktoré pomôžu amatérom vyrobiť ich prvú samostatnú zmrzlinu. Preto môj titul. Museli sme sami urobiť niekoľko pokusov (recepty z internetu alebo podľa citu podľa našich požiadaviek - jazýčkov), aby sme sa ich naučili robiť. Všimli sme si, že zmrzlina nekryštalizuje rovnomerne, t.j. z vonkajšej strany rýchlejšie kryštalizujú, čo spôsobuje časté zastavovanie mixéra a vodnatú konzistenciu bližšie k stredu mixéra. Ďalšie ochladzovanie znehybní celý mixér a znemožní jeho vybratie z misy. To znemožňuje ľahké porciovanie zmrzliny. Po týchto nepríjemnostiach sme boli nútení bližšie sa pozrieť na rady na internete. Sme v procese objednávania látok - stabilizátorov, ktoré (dúfajme) zlepšia ďalší boj o to, aby bola zmrzlina taká, aká má byť.

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý rok Publikované na Expondo Italy

dobrý jednoduchý produkt na použitie s akýmkoľvek receptom na zmrzlinu, mali by prerobiť knihu receptov

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý rok Publikované na Amazon Italy

Výrobník zmrzliny s dvoma príchuťami

Po zvyknutí si na tento zmrzlinovač môžem povedať, že zmrzlina mi príde veľmi dobrá, nemá knihu receptov, ale používame starú Delonghi a je výborná. Pekné je, že za polovičný čas dostanete dvojnásobok zmrzliny s dvoma košíkmi. Kúpil by som si ju znova.

Zobraziť originálne hodnotenie

Často kladené otázky

Môže sa toto zariadenie používať iba na výrobu zmrzliny?

Nie, pomocou tohto zariadenia môžete vyrábať aj mrazený jogurt alebo sorbet.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty