Položka: EX10021222

|

Model: S-PLASMA 50-IGBT

Plazmová rezačka - 45 A - 230 V - vysokofrekvenčné zapaľovanie

379,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • efektívne – moderný invertor IGBT a vysokofrekvenčné zapaľovanie
  • výkonné – maximálny rezací prúd 45 A, 100% pracovný cyklus pri 20 A
  • prehľadné – ovládací panel s LED displejom a otočným ovládačom je možné použiť aj so zváračskými rukavicami
  • precízne – rezy bez deformácií až do hrúbky materiálu 15 mm, a to aj v prípade mriežok vďaka pilotnému zapaľovaniu
  • flexibilné – ľahké prepínanie medzi 2-taktnou a 4-taktnou prevádzkou

POPIS PRODUKTU

Výkonná plazmová rezačka s vysokofrekvenčným zapaľovaním a 45 A

Plazmová rezačka S-PLASMA 50-IGBT značky Stamos Germany s modernou invertorovou technológiou IGBT reže presne a bez deformácií elektricky vodivé materiály, ako sú oceľ, ušľachtilá oceľ, liatina, meď, nikel alebo hliník. Profesionálne zariadenie umožňuje rezy do 15 mm s rezným výkonom do 45 ampérov a je ideálny na opravy alebo renovácie v dielňach alebo garážach.

Plazmová rezačka s vysokou úrovňou komfortu používania

Rezný prúd je možné pomocou otočného ovládača nastaviť medzi 20 a 45 A, všetky hodnoty sú prehľadne zobrazené na LED displeji. Pri 100 % pracovnom cykle je možné dosiahnutie až 20 A. Tieto hodnoty výkonu postačujú na rezanie obrobkov do hrúbky 15 mm. Je možné rezať nástrojové aj ušľachtilé ocele a ďalšie vysokolegované ocele. Silný plazmový oblúk zariadenia S-PLASMA 50-IGBT však zvládne prerezať aj hliník, meď a titán.

Plazmová rezačka ponúka dva rôzne pracovné režimy, takže pri každej úlohe je možné dosiahnuť maximálny pracovný postup. V režime 2T beží horák tak dlho, kým je stlačený vypínač. V režime 4T je možné horák aktivovať a vypnúť jednoduchým dotykom.

Plazmová rezačka výrobcu Stamos Germany pracuje s prevádzkovým napätím 230 V. Je to teda ten najlepší nástroj do autoservisov, priemyselných podnikov na spracovanie kovov a do oblasti priemyselnej výroby. Okrem toho ju tiež ocenia domáci majstri pri náročných opravách a renováciách.

Horák sa zapaľuje pomocou vysokej frekvencie a mreže a rošty sa môžu tiež oddeľovať. Aby sa zabránilo oxidácii alebo deformácii obrobku po rezaní, dosahuje doba dofuku vzduchu 10 s. Vzhľadom na to, že vzduch stále prúdi, je horák tiež chladený a je zabránené riziku poškodenia. Základná jednotka je tiež vybavená výkonným chladením ventilátora, aby sa zabránilo prehriatiu.

Kompaktné oceľové puzdro chráni súčiastky vo vnútri plazmovej rezačky. Z vonkajšej strany je zariadenie chránené náterom, ktorý pôsobí proti poveternostným vplyvom. Vďaka praktickej rukoväti je možné plazmovú rezačku ľahko prepravovať. Pomocou QR kódu na plášti, môžete kedykoľvek nahliadnuť do prevádzkového návodu plazmovej rezačky.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY