Trustpilot
Počet hodnotení: (7)

Laboratórny zdroj - 0-30 V - 0-10 A DC - 300 W

119,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10021065

|

Model: S-LS-35

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne štvrtok 18. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
119,00 €
3+
5%
113,05 €
5+
10%
107,10 €
10+
15%
101,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • rozsah napätia jednosmerného prúdu: 0–30 V
  • rozsah sily prúdu: 0–10 A
  • veľký LED displej – rýchla kontrola výstupného prúdu a výstupných hodnôt napätia
  • ochrana proti prehriatiu / prepätiu / nadprúdu
  • gumové nožičky – žiadne nechcené posunutie ani škrabance na pracovnej ploche
  • inteligentný, teplotne riadený ventilátor
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Laboratórny zdroj - 0-30 V - 0-10 A DC - 300 W

Laboratórny zdroj S-LS-35 je špeciálne určený na napájanie externých zariadení jednosmerným prúdom, pričom sila a napätie prúdu sú nastaviteľné. Tento napájací zdroj pracuje veľmi ticho a je ideálny na použitie v školách a kutilských dielňach. Vďaka lineárnej technológii vzniká iba nízke zvyškové zvlnenie a nízky šum. Ďalej má prístroj vysoké rozlíšenie nastavenia a displeja 100 mV / 10 mA. Potreby pre laboratórium značky Stamos Soldering obohatia Vašu prácu – či ste profesionál v oblasti vývoja alebo domáci majster s elektronickým projektom.
Vďaka veľkému LED displeju si môžete kedykoľvek pohodlne prečítať nastavené hodnoty napätia a sily prúdu. Hodnoty sa zobrazia na LED displeji v štyroch čísliciach, takže môžu byť udávané čo najpresnejšie. Číslice sú dobre viditeľné aj za zlých svetelných podmienok. Navyše sú jednotlivé hodnoty zobrazované so skratkou príslušnej jednotky, takže vždy na prvý pohľad jasne rozlíšite, či sa jedná o silu alebo napätie prúdu.
Vďaka možnosti jemného nastavenia môžete laboratórny zdroj používať ešte individuálnejšie a presnejšie; poskytne Vám priamo ten výkon, ktorý potrebujete. Jemné nastavenie napätia alebo prúdu činí 100 mV / 10 mA. Užívateľsky príjemný laboratórny zdroj je možné ľahko a pohodlne ovládať pomocou otočných regulátorov.
Kúpou toho laboratórneho zdroja získate prístroj, ktorý spĺňa najvyššie bezpečnostné normy: má prepäťovú ochranu (OVP), nadprúdovú ochranu (OCP) a špeciálnu ochranu proti prehriatiu (OTP) – pri prekročení maximálnej povolenej teploty sa ihneď automaticky zaktivuje vstavaný ventilátor. Tento bezpečnostný systém zaručuje bezpečnú prevádzku napájacieho zdroja, a to dokonca aj pri jeho intenzívnom a dlhodobom používaní.
Požadovaný prúd je možné na tomto laboratórnom zdroji nastaviť pomocou špeciálnych regulátorov. Otočné regulátory umožňujú hrubé aj jemné nastavenie hodnôt, a tým zaručujú možnosť exaktného nastavenia požadovanej intenzity prúdu od 0 do 30 V DC a od 0 do 10 A. Počas nastavovania môžete sledovať príslušné hodnoty na veľkom LED displeji a podľa potreby ich ľahko upravovať.
Okrem toho má napájací zdroj vstavanú ochranu proti prehriatiu, ktorá sa zaktivuje a okamžite začne chladiť pomocou ventilátora, akonáhle teplota dosiahne hodnotu nad 40 °C. Pri dosiahnutí 35 °C ventilátor prístroj vypne.
Nekĺzavé gumové nožičky zaisťujú stabilitu a zároveň chránia plochu, na ktorej stoja, pred nežiaducimi škrabancami. Navyše je tento napájací zdroj konštruovaný tak, aby bol prenosný a mohli ste ho vďaka jeho nízkej hmotnosti používať mobilne. V tomto laboratórnom napájacom zdroji značky Stamos Soldering nájdete profesionálny prístroj na individuálne napájanie externých prístrojov a aparatúr jednosmerným prúdom.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


4.3

Založené na 7 hodnoteniach

Triediť podľa :

pred 2 mesiacmi Publikované na Expondo Denmark

Dobrý zdroj energie za dobrú cenu

Pomerne jednoducho som zmenil napájanie tak, že pákovým prepínačom môžem výstup zapínať a vypínať a aj výstup krátkodobo "skratovať" (vhodným odporom), aby sa dal krátkodobo nastaviť obmedzovač prúdu (momentový spínač )!

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 9 mesiacmi Publikované na Expondo Denmark

Super napájací zdroj za dobrú cenu

Potreboval som napájací zdroj pre moju elektronickú dielňu, ktorý by mohol poskytnúť viac voltov a viac ampérov. To by mi mohol dať tento šikovný malý bratranec. Rýchle dodanie a zariadenie používam každý deň. Gin a dobrý obchod.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 10 mesiacmi Publikované na Expondo Denmark

Super dobrý produkt, dá sa použiť na množstvo experimentov.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na Expondo Switzerland

Funkcie

Kúpil som prístroj na pozlátenie s galvanickým pokovovaním. Práve som to včera skúšal. Funguje, ľahko sa používa. Malý, šikovný.

Odpoveď od

Ďakujeme za vašu pozitívnu a užitočnú spätnú väzbu. Tešíme sa na stretnutie. Do skorého videnia a prajem pekný deň!
Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na Expondo Germany

Super servis

Zobrazenie voltov a ampérov by bolo krajšie s analógovými prístrojmi, aj keď by ste potom mohli čítať za desatinnou čiarkou menej presne

Odpoveď od

Ďakujeme za váš návrh. Milujeme dobré nápady! Vašu spätnú väzbu dôkladne preskúmame a urobíme všetko pre to, aby sme ju implementovali.
Zobraziť originálne hodnotenie

pred 4 rokmi Publikované na Expondo Switzerland

Stamos S-LS-35

Žiadny komentár.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 mesiacmi Publikované na Expondo Finland

Žiadny komentár.

Zobraziť originálne hodnotenie

Často kladené otázky

Je tento napájací zdroj digitálny alebo analógový?

Napájací zdroj S-LS-35 má analógové riadenie.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty