Výpredaj

Položka: EX10021045

|

Model: S-LS-27

LCD oddeľovač - 12 palcov

129,00 € 149,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • univerzálna – pracovná plocha pre displeje smartfónov a tabletov až do 12"
  • bezpečné držanie - dva vákuové chapače o 12 W a 0,05 MPa
  • precízna – regulácia teploty v rozmedzí od 50 do 120 °C
  • flexibilný – 5 V USB port (2 A) na prednej strane
  • intuitívne ovládanie – prehľadný ovládací panel s LED displejom

POPIS PRODUKTU

S LCD oddeľovačom bude odstránenie chybného displeja hračkou

LCD oddeľovač S-LS-27 z remeselných potrieb expondo umožňuje spoľahlivú a bezpečnú výmenu poškriabaných, prasknutých alebo roztrieštených displejov smartfónov a tabletov. Bez veľkého úsilia je možné chybný povrch dotykovej obrazovky odstrániť a vymeniť. Tento prístroj na opravy je kompatibilný so všetkými štandardnými smartfónmi do veľkosti displeja 12".

Oddeľovač displejov do veľkosti 12"

Separátor s celkovým výkonom 1 180 W rýchlo dosahuje teplotu v rozmedzí 50 až 120 °C. Teplotu a funkciu vákua je možné presne nastaviť na praktickom ovládacom LED paneli. Tento stroj na opravu displejov je ideálny pre profesionálne elektronické dielne aj hobby dielne domácich majstrov.

LCD oddeľovač disponuje vysoko kvalitnou hladkou hliníkovou pracovnou doskou 28 x 22 cm, ktorá zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla. Je určený pre prístroje s maximálnou dĺžkou uhlopriečky 12" (30 cm). Zabudovaný vákuový chápač s výkonom 12 W a sacím výkonom 0,05 MPa umožňuje bezpečné držanie displeja na pracovnej ploche. Pomocou 40 cm dlhého rezacieho drôtu zo žiaruvzdornej kovovej zliatiny je možné displej po zahriatí ľahko a ľahko odstrániť.

Konštrukcia separátora LCD je vyrobená z práškovo lakovanej ocele, a je tak chránená proti korózii. Zariadenie je navyše vybavené 5 V portom USB, pomocou ktorého je možné kompatibilné prístroje nabíjať a testovať.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY