Výpredaj

Položka: EX10021043

|

Model: S-LS-25

Spájkovačka s držiakom

28,99 € 35,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 1 – 3 dní

Náklady na dopravu u veľkého špedičného tovaru predstavujú 19,95 EUR, zatiaľ čo u menších položiek do 50 EUR len 3,95 EUR.

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • variabilita – teplota nastaviteľná od 220 do 480 °C
  • praktická – s držiakom v tvare písmena Y
  • všestranná – 5 prídavných spájkovacích hrotov v sade
  • dobre sa drží – ergonomicky tvarovaná rukoväť z protišmykovej gumy
  • bezpečná – LED indikátor počas prevádzky

POPIS PRODUKTU

Kompaktná spájkovačka výrobcu Stamos Soldering

Ak treba niečo spájkovať, je spájkovačka S-LS-25 rýchlo a okamžite pripravená. Musíte ju iba zapojiť do zásuvky, a za niekoľko sekúnd ju môžete použiť na rôzne spájkovacie práce v dielni alebo priamo u zákazníka.

Spájkovačka s praktickým príslušenstvom

Jemná spájkovačka je vďaka výkonu 60 W a teplotnému rozsahu od 220 do 480 ° C univerzálne použiteľná na spájkovanie a odpájanie spojov v oblasti elektroniky. Použitie je veľmi jednoduché a zároveň účinné. Pomocou posuvného spínača uvediete spájkovačku do prevádzky, na čo sa rozsvieti LED dióda. Požadovanú teplotu nastavíte otočným regulátorom. Spájkovačka ohrieva spájkovací hrot, pričom súčasťou balenia je ešte päť ďalších spájkovacích hrotov, ktoré môžete využiť na rôzne práce. Rovnomerný vývoj tepla zaisťuje štrbina na vzduch a držiak spájkovacieho hrotu. Ak chcete spájkovanie prerušiť, môžete spájku umiestniť na držiak tvaru písmena Y. Jednoduchosti použitia prispieva ergonomicky tvarovaná gumová rukoväť, ktorá sa obzvlášť bezpečne drží v ruke.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia a komentáre