Položka: EX10030450

|

Model: SBS-MR-2000

Magnetické miešadlo - s výhrevnou doskou - 5 l - 2 000 ot/min

389,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • efektivita – rýchlosť miešania od 200 do 2 000 ot/min umožňuje rovnomerné miešanie viskóznych kvapalín
  • priestrannosť – keramická doska s rozmermi 19 x 19 cm na ohrev a ako miešacia základňa
  • rýchlosť – krátky čas ohrevu max. do 350 °C
  • elektronické cigarety – optimálne na individuálnu výrobu náplní
  • praktické vyhotovenie – stojan vrátane snímača teploty pre presné výsledky

POPIS PRODUKTU

Všetko je v pohybe – s magnetickým miešadlom značky Steinberg Systems

Na miešanie chemikálií alebo iných kvapalín v laboratóriu je magnetické miešadlo tým správnym nástrojom, ktorý potrebujete. Magnetická miešačka sa môže uviesť do pohybu aj v uzavretých nádobách a umožňuje miešanie kvapalín bez priameho kontaktu s tekutou látkou. Vďaka tomu je mimoriadne vhodná aj na prípravu náplní do e-cigariet.

Správne otáčky s optimálnou teplotou pre každé miešanie

Na výhrevnú dosku magnetického miešadla možno umiestniť aj veľké nádoby s objemom do 5 l. Teplotu, rýchlosť miešania a časovač možno pohodlne ovládať pomocou digitálneho ovládacieho panela. Hodnoty veľmi jednoducho skontrolujete na displeji. Teplotu môžete nastaviť až do 350 °C, pričom sa výhrevná doska veľmi rýchlo zahreje. Rýchlosť miešania, ktorou sa miešacia tyčinka pohybuje v kvapaline, môžete nastaviť od 200 do 2 000 otáčok za minútu. Vďaka tomu možno spoľahlivo premiešať aj viskózne látky. Pomocou časovača môžete nastaviť, ako dlho má proces miešania trvať; maximálne je možné nastaviť 9999 minút. Výhrevná doska a funkcia miešania sa môžu používať nezávisle od seba.

Magnetické miešadlo s ohrevom je vybavené stojanom, ktorý môžete v prípade potreby pripevniť priamo na stenu s práškovým lakovaním. Ten je v prvom rade určený na uchytenie snímača teploty, pomocou ktorého môžete ešte presnejšie regulovať teplotu. Celkovo sa magnetická miešačka osvedčila ako mimoriadne vhodná na každodenné použitie, a to vďaka svojej stabilnej oceľovej konštrukcii a odolnej keramickej doske.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY