Výpredaj

Položka: EX18000547

|

Model: SBS-LZ-2000SLS

Stolová centrifúga - súprava - 6 x 50 ml - RCF 2 390 xg - s extra uhlovým rotorom 24 x 10 ml a 8 adaptérmi po 10 na 5 ml

989,00 € 1 049,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • všestrannosť – súčasná práca so šiestimi skúmavkami po 50 ml alebo s extra uhlovým rotorom s 24 skúmavkami po 10 ml a s adaptérmi na 8 skúmaviek po 10 na 5 ml
  • výkon – pohon s výkonom 100 W a RCF 2 390 xg
  • jednoduché nastavenie – s otáčkami 300 – 4 000 ot/min
  • praktické funkcie – časovač do 99 minút alebo trvalá prevádzka
  • mobilnosť – ľahká a kompaktná konštrukcia umožňuje bezproblémový transport

POPIS PRODUKTU

Flexibilná stolová centrifúga s dvoma uhlovými rotormi

Pracujete v priemyselnom laboratóriu, výskumnom centre alebo vo vzdelávacej inštitúcii, ako je škola či univerzita? V takom prípade sa nezaobídete bez stolovej centrifúgy značky Steinberg Systems. Centrifúga vám umožní vykonávať presné laboratórne testy a poskytne vám profesionálnu podporu pri širokej škále činností v laboratóriu. Okrem štandardného rotora s objemom 6 x 50 ml obsahuje táto súprava aj dodatočný uhlový rotor pre 24 x 10 ml skúmaviek, ako aj 8 adaptérov na vloženie 5-milimetrových namiesto 10-mililitrových skúmaviek.

10 alebo 50 ml – stolová centrifúga sa postará o presné výsledky za každých okolností

Pomocou zabudovaného rotora s elektrickým pohonom s výkonom 100 W môžete súčasne pracovať až so šiestimi 50 ml skúmavkami. Ak vymeníte zabudovaný uhlový rotor za prídavný rotor, môžete použiť 24 skúmaviek po 10 ml. V prípade, že chcete namiesto 10-mililitrových skúmaviek pracovať s 5-milimetrovými, nájdete v balení osem príslušných adaptérov. Pomocou mikroprocesora môžete regulovať otáčky medzi 300 a 4 000 ot/min a generovať maximálne relatívne odstredivé zrýchlenie 2 390 xg. S laboratórnou centrifúgou sa vám vždy podarí zvoliť ideálnu rýchlosť otáčania pre konkrétnu vzorku: Nastaviteľný počet otáčok prispieva k vytvoreniu správnej odstredivej sily a spoľahlivo oddeľuje pevné častice od kvapaliny, ktorú potom jednoducho dekantujete. Obsluhu vám uľahčí desať prednastavených rýchlostí. Kryt s funkciou alarmu ochráni vaše vzorky pred kontamináciou. Inak pracuje elektrická odstredivka ticho a plynulo, takže ju môžete nerušene používať v laboratóriu.

Ľahká a kompaktná konštrukcia stolovej centrifúgy umožňuje pohodlnú prepravu. Okrem toho môžete odstredivku používať aj v úzkych pracovných priestoroch, aby ste ušetrili miesto. Pomocou časovača si môžete jednoducho zvoliť prevádzkový čas v rozmedzí od 0 do 99 min. Vďaka možnosti nastavenia času, kedy sa má odstreďovanie automaticky ukončiť, tak ušetríte veľa času. Ak chcete stolovú odstredivku používať dlhšie ako 99 minút, jednoducho zapnite nepretržitú prevádzku. Všetky hodnoty sa dajú nastaviť prostredníctvom dezinfikovateľného ovládacieho panela, ktorý môžete vždy vidieť na ľahko čitateľnom digitálnom displeji.

TECHNICKÉ DETAILY