Trustpilot
Počet hodnotení: (2)

Váha na kávu – 3 kg / 0,1 g – 15 x 15 cm – LCD

25,99 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10030913

|

Model: SBS-CS-3000

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne streda 26. júna
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
25,99 €
3+
5%
24,69 €
5+
10%
23,39 €
10+
15%
22,09 €
Kľúčové vlastnosti
  • perfektná čitateľnosť – LCD displej s podsvietením
  • presnosť – presné meranie do 3 kg s presnosťou 0,1 g g
  • praktické použitie – jednoduchý výber vážiacich jednotiek g, oz, ml a všetkých funkcií
  • stabilita - z odolného plastu (PP) so silikónovou podložkou
  • komfort – kompaktná konštrukcia, atraktívny dizajn a dotykový ovládací panel
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


4.0

Založené na 2 hodnoteniach

Triediť podľa :

pred 2 rokmi Publikované na Expondo Netherlands

Rýchly a konzistentný

Je to veľmi vhodná váha pre experimenty s prelievaním kávy, pretože hmotnosť sa zobrazuje pomerne rýchlo! Predtým som vyskúšal inú váhu na kávu (kúpenú od B*l.com), ktorá mala všetky druhy funkcií, ako napríklad dvojité zobrazovacie riadky a zobrazenie pomeru varenia atď. Zariadenie však bolo nepríjemne pomalé: viac ako 1,5 sekundy. Okrem toho je táto mierka naživo krajšia ako na samotnej fotke a biele čísla pekne vyniknú na čiernom 'pozadí'. Táto váha nevydáva žiadny hluk. Takže žiadne pípanie pri stlačení klávesov. Samotné klávesy sú citlivé na dotyk (podobne ako na dotykovej obrazovke), takže musíte sledovať, čo robíte. Ale to už robíte pri príprave kávy, jedla atď. Užitočné je, že váhu je možné prekalibrovať a je to popísané v inak prehľadnom návode. Opakovaným položením toho istého závažia na váhu nezaznamenáte žiadne zásadné rozdiely. Niekedy 0,1 gramu. Toto je pre mňa dostatočne spoľahlivé. Som rád, že som na Expondo našiel túto váhu. Odporúčané!

Odpoveď od

Ešte raz ďakujem za pozitívne a povzbudivé slová. Tešíme sa, že vám v budúcnosti pomôžeme s Get It Done. Prajeme Vám pekný deň!
Zobraziť originálne hodnotenie

minulý mesiac Publikované na Expondo Denmark

Váha hneď pôsobí robustne a aj vyzerá, že znesie aj trochu kávy, funguje aj precízne a rýchlo, ale bohužiaľ je pre môj kávovar príliš veľká, takže si nezabudnite skontrolovať rozmery 15 x 15 a potom kontakty. Možno ich nakoniec spoznám lepšie, ale práve teraz funkcia stopiek zlyhá príliš veľakrát, takže sa spustí až po niekoľkých pokusoch

Zobraziť originálne hodnotenie

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty