Počet hodnotení: (2)

Ozonový generátor - 15 000 mg/h - 150 W - vodovodná prípojka

149,00 €
Cena vrátane DPH

Položka: EX10050273

|

Model: AIRCLEAN 15000-H20

Obľúbené
Počet osôb, ktoré si nedávno pozreli tento produkt:
Cena vrátane DPH

Pripravené na odoslanie!

Dodacia lehota cca 1-3 dni

100 % bezpečná platba

* Spôsob platby sa môže líšiť v závislosti od krajiny

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • efektivita – ozónová sila 15 000 mg/h
  • trvalá prevádzka – možnosť trvalého použitia bez prerušenia
  • možnosť nastavenia – časovač pre presnú aplikáciu až do 180 min
  • flexibilita – možno ho použiť aj pre vodu
  • komfort – kompaktný, robustný, ľahké prenášanie s rukoväťou

POPIS PRODUKTU

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Hodnotenia


4.5

Založené na 2 hodnoteniach

minulý mesiac Zákazník spoločnosti expondo

Airclean 15000 mg/h – 150 W

Airclean 15000 mg/h - 150 W s prípojkou na vodu Ulsonix prekvapí relatívne malými rozmermi na dvojfunkčné zariadenie s takýmito parametrami.Umožňuje ozonizáciu ako malých potravín vo vode, tak malých objemov ako je vnútorný priestor chladničky resp. zásuvku, ale aj interiér auta či celých veľkých miestností. Jediná menšia pripomienka sa týka časovača.Konštrukcia znemožňuje presné nastavenie času vypnutia v rozsahu cca 10 minút.To sa robí pomocou tzv. zmysel. Navyše je to veľmi efektívne a esteticky vyrobené zariadenie. Neuveriteľne rýchla realizácia obchodu.

Zobraziť originálne hodnotenie

predvčerom Zákazník spoločnosti expondo

Generátor ozónu - 15000 mg/h - 150 W - vodovodná prípojka

Zatiaľ je všetko v poriadku, zariadenie funguje podľa popisu. Jedna hviezda odpočítaná, pretože: 1. Žiaľ, nemôžem nájsť žiadne informácie o tom, koľko ozónu sa dodáva hadičkou v mg/hod v prevádzkovom režime „VODA“. Nezdá sa to veľmi. Neviem povedať, či je to dosť, ale asi by ste museli urobiť meranie prístrojom na meranie ozónu alebo mikrobiologicky preskúmať vodu po úprave. 2. Navyše bol skladom vo švajčiarskom obchode. Vo Švajčiarsku je doručenie zo skladu zvyčajne dostupné do 1-3 dní. Potom však trvalo celých 9 dní (presne ako je napísané v emailovom potvrdení objednávky), kým prišla. Keď som videl toto potvrdenie objednávky, chcel som zrušiť a objednať produkt, ktorý by mohol byť doručený rýchlejšie, ale nedalo sa to zrušiť cez web. Pomocou sledovania som videl, že balík bol zaregistrovaný na odoslanie v Poľsku, ale služba „DPD Worldwide“ nezobrazila žiadne ďalšie aktualizácie sledovania. Bolo to "Package Registered", potom žiadna zmena 8 dní, potom zrazu balík dorazil do Švajčiarska na doručenie. Záver: Ako izbové ozónové zariadenie sa zdá byť v poriadku. Pre vodu chýba špecifikácia. Upozorňujeme, že „sklad“ znamená niekde, nie nevyhnutne v krajine, kde sa nachádza odtlačok webovej stránky.

Zobraziť originálne hodnotenie
Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.4
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty