Položka: EX10050209

|

Model: PROCLEAN 30.0MS

Ultrazvuková čistička - 30 l - 600 W

619,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • starostlivé čistenie – 10 ultrazvukových snímačov s výkonom 600 W a ultrazvuková frekvencia 40 kHz účinne zbavujú nečistôt za nízkej spotreby energie
  • výkonná – vykurovací výkon 500 W zahreje čistiacu kvapalinu až na 80 °C
  • veľmi priestranná – čistiaca nádrž s objemom 30 l
  • robustná – nerezová konštrukcia s výpustným kohútikom pre ľahkú údržbu
  • precízny – dobu čistenia môžete pomocou časovača nastaviť medzi 0 a 60 min.

POPIS PRODUKTU

Či už v dielni alebo laboratóriu – ultrazvuková čistička vždy prepožičia predmetom čistý lesk

Ultrazvuková čistička PROCLEAN 30.0MS slúži na účinné a zároveň šetrné čistenie chúlostivých inštrumentov, filigránskych nástrojov a mechanických či elektronických dielov. Je preto neoddeliteľnou súčasťou vybavenia lekárskych ordinácií a laboratórií, ale taktiež ju využívajú aj klenotníci, hodinári a optici. Ultrazvuková čistička je vhodná aj na domáce použitie – môžete ju použiť napr. na čistenie šperkov, drahých kameňov, mincí alebo okuliarov.

Priestranná ultrazvuková čistička s časovačom a vypúšťacím kohútikom

Desať vysielačov ultrazvuku s výkonom 600 W produkujú ultrazvukovú frekvenciu 40 kHz, ktorá starostlivo a účinne vyčistí aj ťažko prístupné miesta. Dokonca aj tam, kde ľudské oko nečistoty nevidí. Dobu čistenia je možné plynule nastaviť v rozmedzí 0 a 60 minút. Ultrazvuková čistička má tepelný výkon 500 W a je možné ju plynule nastaviť na teplotu do 80 °C. Časovač aj teplotu je možné pohodlne nastaviť veľkými otočnými regulátormi.

Ultrazvuková čistička PROCLEAN 30.0MS obsahuje nádrž s objemom 30 l, kôš a veko z ušľachtilej ocele. Vďaka tomuto vysoko kvalitnému materiálu je prístroj nielen stabilný, ale taktiež ho možno ľahko čistiť. Ultrazvuková čistička je dlhodobou investíciou. Čo sa hygieny týka, zariadenie zostáva vždy dokonale čisté a používateľom tak nehrozí žiadne zdravotné riziko.

Táto ultrazvuková čistička má ergonomickú konštrukciu, aby ste ju mohli pohodlne používať každý deň. Veko zabraňuje odparovaniu čistiacej kvapaliny. Praktické drážky a gumové nohy umožňujú stabilné umiestnenie čističky na každom povrchu. Pomocou vypúšťacieho kohútika rýchlo vypustíte z ultrazvukovej čističky kvapalinu, aby ste mohli dobre vyčistiť všetky plochy.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY