Trustpilot
Počet hodnotení: (2)

Ultrazvuková čistička - 30 l - 600 W

379,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10050209

|

Model: PROCLEAN 30.0MS

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne piatok 26. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
379,00 €
3+
5%
360,05 €
5+
10%
341,10 €
10+
15%
322,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • starostlivé čistenie – 10 ultrazvukových snímačov s výkonom 600 W a ultrazvuková frekvencia 40 kHz účinne zbavujú nečistôt za nízkej spotreby energie
  • výkonná – vykurovací výkon 500 W zahreje čistiacu kvapalinu až na 80 °C
  • veľmi priestranná – čistiaca nádrž s objemom 30 l
  • robustná – nerezová konštrukcia s výpustným kohútikom pre ľahkú údržbu
  • precízny – dobu čistenia môžete pomocou časovača nastaviť medzi 0 a 60 min.
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Či už v dielni alebo laboratóriu – ultrazvuková čistička vždy prepožičia predmetom čistý lesk

Ultrazvuková čistička PROCLEAN 30.0MS slúži na účinné a zároveň šetrné čistenie chúlostivých inštrumentov, filigránskych nástrojov a mechanických či elektronických dielov. Je preto neoddeliteľnou súčasťou vybavenia lekárskych ordinácií a laboratórií, ale taktiež ju využívajú aj klenotníci, hodinári a optici. Ultrazvuková čistička je vhodná aj na domáce použitie – môžete ju použiť napr. na čistenie šperkov, drahých kameňov, mincí alebo okuliarov.

Priestranná ultrazvuková čistička s časovačom a vypúšťacím kohútikom

Desať vysielačov ultrazvuku s výkonom 600 W produkujú ultrazvukovú frekvenciu 40 kHz, ktorá starostlivo a účinne vyčistí aj ťažko prístupné miesta. Dokonca aj tam, kde ľudské oko nečistoty nevidí. Dobu čistenia je možné plynule nastaviť v rozmedzí 0 a 60 minút. Ultrazvuková čistička má tepelný výkon 500 W a je možné ju plynule nastaviť na teplotu do 80 °C. Časovač aj teplotu je možné pohodlne nastaviť veľkými otočnými regulátormi.
Ultrazvuková čistička PROCLEAN 30.0MS obsahuje nádrž s objemom 30 l, kôš a veko z ušľachtilej ocele. Vďaka tomuto vysoko kvalitnému materiálu je prístroj nielen stabilný, ale taktiež ho možno ľahko čistiť. Ultrazvuková čistička je dlhodobou investíciou. Čo sa hygieny týka, zariadenie zostáva vždy dokonale čisté a používateľom tak nehrozí žiadne zdravotné riziko.
Táto ultrazvuková čistička má ergonomickú konštrukciu, aby ste ju mohli pohodlne používať každý deň. Veko zabraňuje odparovaniu čistiacej kvapaliny. Praktické drážky a gumové nohy umožňujú stabilné umiestnenie čističky na každom povrchu. Pomocou vypúšťacieho kohútika rýchlo vypustíte z ultrazvukovej čističky kvapalinu, aby ste mohli dobre vyčistiť všetky plochy.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


5.0

Založené na 2 hodnoteniach

Triediť podľa :

pred 2 mesiacmi Publikované na Expondo Czech Republic

ultrazvuková umývačka

Vcelku kvalitné prevedenie a odolnosť aj proti občasnému znečisteniu ... používame cca 8 týchto umývačiek s maximálnou spokojnosťou.

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý rok Publikované na ManoMano France

Dobrý produkt, veľmi dobre zabalený na prepravu, ešte nebol uvedený do prevádzky, zdá sa, že je ľahko použiteľný, spĺňa moje očakávania, na čistenie mechanických prvkov

Zobraziť originálne hodnotenie

Často kladené otázky

Môžem do čistiacej kvapaliny pridať čistiaci prostriedok?

To nie je problém, len sa pred tým uistite, že sa zvolený čistiaci prostriedok znesie s predmetmi, ktoré chcete čistiť.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty