(4) Hodnotenia

Položka: EX10250026

|

Model: UNI_ROLL_01 DF

Chodítko - strieborné - 136 kg

169,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 1 – 3 dní

Náklady na dopravu u veľkého špedičného tovaru predstavujú 19,95 EUR, zatiaľ čo u menších položiek do 50 EUR len 3,95 EUR.

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • veľké kolieska z termoplastickej gumy s ľahkým chodom pre pohodlnú jazdu
  • nosnosť 136 kg a nastavenie výšky do 94 cm
  • praktické vďaka nízkej hmotnosti a operadlu, sedáku a držiaku na palicu
  • praktická nákupná taška s odrazkou pre ešte väčšiu bezpečnosť
  • jednoduchý skladací mechanizmus pre ľahké skladovanie a prepravu

POPIS PRODUKTU

Chodítko - strieborné - 136 kg

Chodítko UNI_ROLL_01 DF v kombinácii striebornej a čiernej farby spája bezpečnosť s pohyblivosťou. Vyniká perfektnou manévrovacou schopnosťou a poskytuje potrebnú oporu pri chôdzi. Materiály, z ktorých je vyrobené, sú pevné a vhodné na vonkajšie použitie. Chodítko, ktoré vám bude oporou pri cestovaní a na výletoch, je možné v zloženom stave ľahko prepravovať.

DETAILY PRODUKTU

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Hodnotenia a komentáre


4.8

Na základe 4 hodnotení

22.06.2020

Ik gebruik de rollator nu een paar weken en deze bevalt mij heel goed, licht in gewicht en soepel in het keren of een stoepje opgaan, ik heb er geen spijt van mijn koop. er is een klein minpuntje, de stokhouder valt er snel vanaf, vooral al je de rollator opvouwt om in de kofferbak te leggen

11.08.2020

Výborný výrobek, lehké snadno rozložitelné a také snadno přemístitelné chodítko. Mám už druhý kus, používám denně. Jen neztratit šrouby při rozložení, možná by bylo dobré najít jiný zpúsob zajištění /odjištění kloubů bez vkládání/odnímání volných šroubů. Jinak - výborné.

09.12.2021

lehký, tichý, krásně se řídí, snadno složí

07.01.2022

Nem købeproces og hurtig levering. Min far som skulle have rollatoren brugte lidt tid på at samle men er meget glad for kvaliteten og funktionerne. Savner ikke den han havde med hjem fra sygehuset.