Položka: EX10250469

|

Model: UNI_POOLS_15

Vírivka - nafukovacia - 600 l - 4 osoby - dýz

549,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • priestrannosť – s objemom 600 l je vírivka veľmi priestranná a vhodná až pre štyri osôb
  • výkonnosť – rýchle nafukovanie a nastavenie vďaka 600 W dúchadlu
  • jednoduchosť – intuitívne ovládanie prostredníctvom elektronického ovládania s LED
  • teplota – inteligentný výhrevný systém s maximálnou teplotou 42 °C
  • príslušenstvo – obsahuje kryt, podlahovú plachtu, súpravu na opravu a hadicu

POPIS PRODUKTU

100 dýz pre maximálnu zábavu! Nafukovacia vírivka pre 4 osôb

Nafukovacia vírivka UNI_POOLS_15 zo záhradných a remeselných potrieb značky Uniprodo prináša luxus a relax do bežného života. S priestorom až pre štyri osoby je vírivka oázou pohodlia vo vnútri alebo ústredným bodom akejkoľvek záhradnej párty vonku. Ako kompletný balík obsahuje výrobok všetko, čo potrebujete na nastavenie a uvedenie do prevádzky.

Luxusné wellness nemusí byť drahé

Nafukovacia vírivka má objem 600 l a priestranné vnútorné rozmery 110 x 110 cm s výškou 60 cm. Môžu v nej relaxovať až štyria ľudia. Nafukovacia vírivka je mimoriadne pohodlná: Dno je polstrované EVA penou a spríjemní aj dlhý pobyt vo vode plnej bubliniek.

Teplotu vody môžete zvýšiť pomocou efektívneho vykurovacieho systému až na 42 °C. Napriek veľkej kapacite môžete vodu ohriať približne o jeden až dva stupne za hodinu v závislosti od teploty okolia. Dodaný kryt zaisťuje spoľahlivé a energeticky úsporné vykurovanie a zároveň chráni vodu pred znečistením lístím.

Vonkajšia nafukovacia vírivka je vybavená výhrevným článkom s mimoriadnym výkonom 1 800 W a 100 dýzami. Zabezpečujú príjemnú masáž a hlbokú relaxáciu a je zárukou príjemného uvoľnenia a oddychu. Nastavenia a teplotu môžete ovládať pomocou intuitívnej dotykovej plochy s LED displejom.

Vďaka účinnému dúchadlu s výkonom 600 W je vírivka úplne nafúknutá a je možné ju naplniť v priebehu niekoľkých minút. Kvalitné a odolné materiály zaručujú, že vírivka sa pýši mimoriadne dlhou životnosťou. Okrem toho je súčasťou dodávky podlahová plachta, ktorá chráni vírivku pred poškodením. Ak dôjde k poškodeniu, môžete vírivku ľahko opraviť pomocou súpravy na opravu.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY