Položka: EX10280070

|

Model: WIE-SFE-1200

Solárny zdroj na elektrický ohradník - 1,2 J - 15–20 km

379,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • vysoký dosah - na ohradníky v dĺžke 15-20 km
  • výkon – chráni vybíjaciu energiu 1,2 J
  • energetická účinnosť – integrovaný solárny panel zaisťuje denné napájanie zariadenia prúdom
  • dlhodobá efektívnosť – integrované batérie na 6 V sa môžu na jedno nabitie používať až 21 dní
  • mobilnosť – plastový kryt odolný voči ultrafialovému žiareniu a držiakom na jednoduché prenášanie prístroja

POPIS PRODUKTU

Spoľahlivé zariadenie na elektrický ohradník v dĺžke 15–20 km

Ohradník udržuje dobytok ako sú kone, kravy, kozy alebo ovce v bezpečnom priestore pastvy. So solárnym zdrojom na elektrický ohradník WIE-SFE-1200 výrobca Wiesenfield udržujete celý ohradník bezpečne pod prúdom. Váš dobytok sa pohodovo pasie a cudzia zver ich pritom žiadnym spôsobom neruší. Tento spoľahlivý solárny zdroj na elektrický ohradník je vďaka integrovanej batérii a solárnemu pohonu maximálne účinný a energeticky efektívny.

Solárny zdroj na elektrický ohradník s vybíjacou energiou 1,2 J

Solárny zdroj na elektrický ohradník je vybavený 6V batériou, ktorá spoľahlivo zaistí prívod prúdu až do hodnoty 1,2 J. V ohradníku je vstavaný solárny panel s rozmermi 140 x 160 mm, ktorý ohradník pri svite slnka zásobuje spoľahlivo prúdom. Tak môže tento solárny zdroj pre elektrický ohradník zásobovať ohradník bez prerušenia prúdom až po dobu 21 dní. To znižuje doby potrebné na kontrolu a váš dobytok sa môže nerušene pásť.

Solárny zdroj na elektrický ohradník je vybavený uzemňovacím a pripojovacím káblom, pomocou ktorého sa do ohradníka vedie prúd. Podľa druhu a veľkosti dobytku potrebujete špičkové napätie s veľkosťou 500 V (na kurčatá) až do 5 000 V (pre kravy). Tento solárny zdroj na ohradníky je určený pre zvieratá ako sú kravy, ovce, osly, diviaky alebo prasce. Ohradník udržuje dobytok v bezpečnom priestore a pri odbornej inštalácii zabraňuje preniknutiu divokých zvierat. Dĺžka vysokonapäťových impulzov je volená tak, aby sa zvieratá pri dotyku ohradníka zľakli, ale aby sa nemohli zraniť.

Plášť solárneho zdroja na ohradník je vyrobený z UV odolného plastu. V prípade stálych klimatických podmienok je zariadenie veľmi nenáročné na údržbu. Batéria je vybavená inteligentným kontrolným batériovým systémom, ktorý zaručuje bezpečnú prevádzku. Prídavnú bezpečnosť zaručuje ochrana pred prepätím a vybitím. Vďaka kompaktnej konštrukcii a držadlu je možné solárny zdroj bez problémov prevážať, aby bolo možné uzavrieť pomocou elektrického ohradníka ďalšie plochy. Štyri výstražné tabuľky v rozsahu dodávky slúžia ako prevencia pred úrazmi.

TECHNICKÉ DETAILY