Výpredaj

Položka: EX10080104

|

Model: BCPM-1200LBB

Kuchynský robot 1 200 W - 5 L - planétový miešací systém - modrý

95,00 € 119,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • všestranné použitie – kuchynský robot so silným výkonom na miesenie, miešanie a šľahanie vrátane príslušenstva
  • praktický dizajn – veľký objem pre efektívnu prácu vďaka mise s objemom 5 l
  • silný výkon – 1 200 W poskytuje perfektné výsledky a zaisťuje jednoduché ovládanie
  • flexibilita – 6 rýchlostných stupňov a planetárny miešací systém na dosiahnutie ideálnej konzistencie
  • nenáročná údržba – vďaka ľahko odnímateľným prvkom

POPIS PRODUKTU

Kuchynský robot pre tuhšie cestá aj ľahučké delikatesy

Kompaktný kuchynský robot značky Bredeco je mimoriadne výkonný a robustný multifunkčný zázrak. Je vhodný na miešanie, šľahanie a miesenie najrôznejších zložiek. Pomocou šľahacej metly, hnetacieho a miešacieho háku sa v tomto robote podarí ako tuhé cestá, ako napr. na cestoviny alebo kysnuté cesto, tak aj nadýchané hmoty, ako sú napríklad ľahké dezerty, sneh z bielkov alebo šľahačka.

Všestranné kuchynské stroje značky bredeco zo sortimentu potrieb pre gastronómiu

Kuchynský robot kombinuje veľké množstvo praktických funkcií v jednom prístroji. Je vhodný na miesenie, miešanie alebo šľahanie rôznych ingrediencií. Nezáleží na tom, aké pokrmy chcete pripraviť – tento multifunkčný zázrak vždy zaistí rýchlu a presnú prípravu a čisté pracovisko!

Vďaka výkonu 1 200 wattov a šiestich rýchlostným stupňom si tento prístroj poradí aj s najťažšími surovinami a úlohami behom chvíľky. To je zaistené okrem iného pomocou planétového miešacieho systému, v ktorom sa hák na cestá alebo metla otáča ako okolo svojej osi, tak aj pozdĺž okraja misy. Vďaka protichodným pohybom sa všetky ingrediencie spoľahlivo zaženú do stredu a žiadne prísady nezostanú na kraji misy, čím sa vytvorí homogénna hmota.

Vďaka pevnej a robustnej konštrukcii a nerozbitným, vysoko kvalitným materiálom je tento multifunkčný pomocník veľmi trvanlivý a vhodný aj na dlhodobé použitie. Kuchynský robot zároveň zaujme ľahkým čistením. Intuitívne ovládateľný odblokovací mechanizmus uľahčuje vyberanie nádoby a príslušenstva, ktoré následne môžete vyčistiť či vymeniť za iné.

Tiež vo všetkých ostatných oblastiach je možné spotrebič ľahko ovládať. Rýchlosť je možné nastaviť samostatne pre každý recept. Otvor vo veku poskytuje čistý spôsob pridávania ingrediencií. Vďaka rozsiahlemu príslušenstvu je kuchynský robot vhodný pre každú kulinársku výzvu. Súčasťou dodávky sú okrem veľkej misy hnetací hák, miešací hák a metla na šľahanie.

Kuchynský robot má napriek kompaktnej veľkosti veľký objem. Misa pojme 5 litrov. Veľký objem umožňuje pripraviť aj viac porcií naraz, čo robí tento všestranný stroj ideálnym pomocníkom v kuchyni každého vášnivého amatérskeho kuchára alebo veľkých rodín.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY