Trustpilot
Výpredaj
Počet hodnotení: (5)

Nafukovacia žinenka - 300 x 100 x 20 cm - 150 kg - modrá/biela

199,00 € 224,07 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10230108

|

Model: GR-ATM4

Záruka najnižšej ceny
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne štvrtok 18. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
199,00 €
3+
5%
189,05 €
5+
10%
179,10 €
10+
15%
169,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • všestrannosť – vhodná pre všetky cvičenia na podlahe ako je gymnastika alebo joga, ale aj pre tréningy parkour alebo kung-fu
  • bezpečnosť – použitý materiál a spracovanie zaisťujú, že táto žinenka je protišmyková, odolná a nedeformuje sa
  • odolnosť – vďaka hrúbke materiálu 1 000 den a špeciálnemu vyhotoveniu
  • presúvateľnosť – v nenaplnenom stave zaberá málo miesta; pri nafúknutom stave pomáhajú pri premiestňovaní štyri rukoväte
  • nenáročná údržba – povrch je možné po naplnení jednoducho utrieť
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Na gymnastiku, šantenie alebo leňošenie: nafukovacia žinenka od Gymrex

Nafukovacia žinenka od Gymrex je výbornou tréningovou pomôckou pre fitness štúdiá, školy tanca alebo bojových umení, gymnastické kluby, ako aj domácnosti. Či už ide o školské športy, jogu, roztlieskavanie, gymnastiku alebo kung-fu: na protišmykovej nafukovacej žinenke budete trénovať bezpečne a bez zranení. Žinenka sa nafúkne za 30 s, stupeň tvrdosti je možné individuálne nastaviť pomocou vzdušnej brzdy až do maximálnej hodnoty 0,7 bar a je vhodná na množstvo rôznych cvičení.

Trendy fitness podložky: Šport a zdravie v kombinácii s množstvom zábavy

Nafukovacia fitness žinenka má v nafúknutom stave rozmery 300 x 100 cm a výšku 20 cm. S nosnosťou 150 kg je ideálna pre deti aj dospelých, keďže znesie aj tú najväčšiu záťaž. Zabezpečuje to dvojstenná PVC textília tejto podložky; je nielen mimoriadne pevná, ale pri hustote 1 000 den je tiež extrémne hrubá, a zaisťuje tak odolnosť. Priečne spoje zo sklených vlákien vo vnútri podložky ako aj starostlivé spracovanie navyše zaisťujú, že nafukovacia žinenka zostane rozmerovo rovnaká, nepriepustná a bezpečná aj po extrémnom použití a veľkom množstve nafúknutí a vyfúknutí.
Nafukovaciu žinenka nafúknete pomocou elektrickej pumpy len za 30 s. Vďaka pribalenému kľúču na ventil sa nafukovacia žinenka spoľahlivo utesní a zabezpečí tak dlhé tréningy bez nutnosti dopĺňania vzduchu. Na prenos v nafúknutom stave slúžia dva čierne nylonové úchyty na každej strane podložky. Po tréningu je možné žinenku rýchlo zložiť: vypustenie vzduchu trvá len 1 minútu. Nafukovacia žinenka sa dá potom hravo premiestniť a odložiť, takže nebude zaberať miesto.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


4.2

Založené na 5 hodnoteniach

Triediť podľa :

Publikované na Expondo Hungary

Rýchla, spoľahlivá a precízna firma Podložka Airtrack je veľmi dobrá, podložka je spoľahlivá, stabilná kvalita, všetkým gymnastom môžem len odporučiť.😊

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 5 mesiacmi Publikované na Expondo Germany

Dobrý prvý dojem

Podložka Airtrack pôsobí veľmi stabilným a kvalitným dojmom. Veľmi ľahko a hlavne rýchlo sa nafúkne. Zatiaľ nemáme žiadne dlhodobé skúsenosti, ale prvý dojem nemôže byť lepší. Pribalená taška je tiež pekným doplnkom! Hneď po rozbalení z neho vychádzal mŕtvolný zápach. Po tom, čo sme to krátko vyvetrali, to hneď zmizlo. Dodanie bolo tiež super rýchle a nekomplikované.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na Expondo Poland

Gymnastická podložka!

Veľmi dobrý produkt, spokojné deti

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na Expondo Switzerland

S nafukovacou gymnastickou podložkou sme zatiaľ veľmi spokojní

Žiadny komentár.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na Expondo Germany

Neodporúča sa

Po 20 minútach používania je opäť úplne mäkký, pretože vzduch niekam uniká. Úplne nové, takže tam nemôže byť žiadna diera. Škoda, že len prečerpávam. Mojej dcére sa inak podložka páči a veľmi ju baví.

Odpoveď od

Ďakujeme vám za vašu reakciu. Chceme vám pomôcť a stále sa zlepšovať. Aby sme sa však tomuto problému v budúcnosti vyhli, potrebujeme vašu podporu. Spolu to zvládneme.
Zobraziť originálne hodnotenie

Často kladené otázky

Je nafukovacia žinenka vhodná na tréningy detí?

Áno, vďaka svojej výške žinenka tlmí skoky a predchádza tak zraneniam.

Je gymnastická žinenka pevná a odolná?

Áno, vďaka dvojstennej štruktúre materiálu, hrúbke 1000 den a starostlivému spracovaniu je tento výrobok mimoriadne odolný a trvácny.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty