Položka: EX10061435

|

Model: MSW-DCD-450/220-PRO

Diamantová vŕtacia korunka - Ø 220 mm - 450 mm

319,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • vysoká kvalita – robustná vŕtacia korunka z ocele s diamantovou vrstvou
  • výkon – na vŕtanie do kameňa, keramiky, dlaždíc, betónu atď.
  • univerzálne použitie – na vŕtanie za sucha aj za mokra
  • kompatibilita – osvedčené závitové pripojenie G1: 1 ⅟₄''
  • perfektná veľkosť - priemer 220 mm a dĺžka 450 mm

POPIS PRODUKTU

Diamantová vŕtacia korunka pre jadrové vŕtačky s priemerom 220 mm

Diamantová vŕtacia korunka MSW-DCD-450/220-PRO je vhodná na vŕtanie za mokra aj za sucha. S týmto vysoko kvalitným príslušenstvom pre jadrovú vŕtačku môžete vyvŕtať otvory až do hĺbky 450 mm a priemeru 220 mm. Vďaka vysokej odolnosti korunky proti opotrebeniu nie sú problémom tvrdé materiály ako betón, železobetón, tehly, slink, vápenec alebo potery. Vrtáky a skrutkovače od spoločnosti MSW sú ideálnym riešením na presné a efektívne vŕtanie.

Oceľový vrták s diamantovou vrstvou

S vysoko výkonnou diamantovou vŕtacou korunkou je vŕtanie rôznych materiálov obzvlášť profesionálne a presné. Vysoko kvalitná korunka disponuje diamantovou vrstvou, vďaka čomu sa vyznačuje mimoriadne vysokou úrovňou robustnosti a životnosti. Vŕtanie sa vždy vykonáva čisto a bez otravných otrepov. Korunka bezpečne a efektívne vŕta aj tie najtvrdšie materiály.

S priemerom 220 mm a hĺbkou predvŕtania 450 mm je diamantová vŕtacia korunka ideálna pre naše výkonné jadrové vŕtačky. Okrem toho je možné korunku použiť so všetkými elektrickými nástrojmi, ktoré majú závitové pripojenie 1 ¼" (G1).

Vŕtacia korunka bola vyrobená z tvrdenej ocele a zaručuje tak obzvlášť vysokú stabilitu. Aj pri nepretržitom používaní si korunka zachováva svoj tvar a vďaka diamantovému povrchu presvedčí tými najlepšími výsledkami pri vŕtaní rôznych materiálov. Je možné vŕtanie za sucha aj za mokra, odporúčame však metódu vŕtania za mokra. Výsledkom je ako bezpečnosť, tak dlhšia životnosť.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY