Položka: EX10061176

|

Model: MSW-PN-100

Dierovač trubiek - Ø 51 mm - 0 až 60°

85,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • možnosť nastavenia – uhol vŕtania nastaviteľný medzi 0 a 60°
  • stabilita – robustná a odolná konštrukcia s oceľovým rámom s hrúbkou 15 mm
  • univerzálne použitie – vďaka adaptéru je možné použiť dierovky s priemerom 12,7 až 15,9 mm
  • kompatibilita – pohon s akýmkoľvek komerčne dostupným vrtákom s ½“ pripojení
  • jednoduchá montáž – bezproblémové upevnenie do zveráka

POPIS PRODUKTU

Dierovač rúrok na vyrezanie otvorov v priebehu niekoľkých sekúnd

Dierovačka rúrok MSW-PN-100 značky MSW, experta na profesionálne ručné náradie, je ideálnym nástrojom na vyrezávanie otvorov do rúrok. Až potom ich možno spojiť zváraním alebo inými technikami. Vďaka tomu je možné vyrábať na mieru oceľové rámy alebo na mieru vyhotoviť zábradlie či klietku na kolieskach.

Jednoduché používanie a presné výsledky! Dierovačka rúrok značky MSW zo sortimentu potrieb pre remeselníkov

Pri dierovaní sú výzvou šikmé otvory, do ktorých musia priečne rúrky presne zapadnúť. Pomocou dierovača rúrok môžete umiestniť vŕtaciu hlavu pod uhlom medzi 0 a 60°, aby bolo možné pripraviť presné spojenie. Za týmto účelom je na zariadení k dispozícii ľahko čitateľná stupnica uhla v krokoch po jednom stupni.

Pre pohodlnú manipuláciu stroj disponuje nastaviteľnou svorkou s dvoma osami. Na jednej z nich sa bezpečne pripevní rúrka s priemerom 51 mm. Druhá os je vybavená pohyblivým tŕňom, ku ktorému sa pripojí vrták. Ďalej sa pomocou stupnice nastaví vŕtacia hlavica v požadovanom uhle k rúrke. Tŕň je poháňaný prostredníctvom pripojenia ½“ s externým vrtákom. S adaptérom vretena môžete používať vŕtacie korunky s priemerom od 12,7 do 15,9 mm. Dôležité: Vŕtačka a dierovky nie sú súčasťou dodávky!

Dierovač zaujme stabilnou a odolnou oceľovou konštrukciou, ktorú podporuje rám o hrúbke 15 mm. Na inštaláciu nástroj jednoducho upnete do zveráka. Spracované rúrky môžu byť v závislosti od dierovky vyrobené z ocele, hliníka, medi alebo mosadze.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY