Trustpilot
Počet hodnotení: (19)

Magnetická vŕtačka - 1 380 W - 600 ot/min - upínacia stopka Weldon

449,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10060432

|

Model: MSW-MD32-PRO

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne piatok 26. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
449,00 €
3+
5%
426,55 €
5+
10%
404,10 €
10+
15%
381,65 €
Kľúčové vlastnosti
  • silný motor s príkonom 1 380 W
  • pohodlný ovládací panel s plynulou reguláciou otáčok, výberom smeru otáčania a ďalšími ovládacími prvkami
  • bohatá súprava príslušenstva, uložená v prepravnom kufríku z tvrdého plášťa
  • zabudovaná nádoba na chladiacu kvapalinu
  • rozsiahle bezpečnostné opatrenia: magnetický prúdový spínač RCD, pevný viazací pás, dobre prístupná poistka, dvojstupňové bezpečnostné zapínanie
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Magnetická vŕtačka - 1 380 W - 600 ot/min - upínacia stopka Weldon

S výkonom 1 380 W predstavuje magnetická vŕtačka od výrobcu MSW skutočne výkonný nástroj pri prácach na magnetickom podklade. Nie je pritom dôležité, či pracujete vo vertikálnej alebo horizontálnej polohe. Silný elektromagnetický podstavec spoľahlivo udrží vŕtačku v požadovanej polohe. Magnetická vŕtačka odvedie dobrú prácu tak pri priemyselnom, ako aj komerčnom spracovaní kovov. Je vhodná na vŕtanie, zahlbovanie, rezanie závitov a vykružovanie.
Pri spracovaní kovov rozhoduje predovšetkým jeden faktor: A síce – výkon. S príkonom 1 380 W vysiela magnetická vŕtačka odkaz, že nemá konkurenciu. Plynulo nastaviteľný počet otáčok až 600 za minútu umožňuje prenosné použitie tohto elektrického náradia pri vŕtaní, zahlbovaní, vykružovaní a jadrovom vŕtaní. Pri rezaní závitov zohráva veľkú rolu voľba smeru otáčania. Táto funkcia spoľahlivo zabraňuje poškodeniu čerstvo vyrezaných závitov pri vyťahovaní závitníka.
Konštrukcia elektrického náradia umožňuje jednoduché a precízne práce. Hĺbku vŕtania od 0 do 175 mm citlivo nastavíte pomocou trojramenného otočného regulátora. Rovnosť vŕtania budete mať vďaka integrovanej vodováhe vždy pod kontrolou, takže nastavenie presného uhla 90° vám nespôsobí žiadny problém.
Dôkazom praktického využitia magnetickej vŕtačky zo sortimentu potrieb pre remeselníkov od výrobcu MSW je integrovaná nádoba na chladiacu kvapalinu. Pri jednoduchých úkonoch postačí naplniť nádobu s objemom 300 ml vodou z vodovodu. Pri náročných prácach použite špeciálne chladivo alebo rezný olej. Predĺžite tak životnosť vŕtačky a minimalizuje údržbové práce.
S hmotnosťou približne 20 kilogramov je magnetická vŕtačka dostatočne robustná, aby ste s ňou dosahovali presné výsledky pri práci. Zároveň nie je príliš ťažká, a obstojí preto aj pri mobilnom použití v priemysle. Kompaktná konštrukcia a pripojovací kábel s dĺžkou 2 metre predurčujú toto výkonné zariadenie na práce na mostoch, žeriavoch, lodiach a všetkých ďalších stavbách, kde sa spracovávajú magnetické kovy. Svoje uplatnenie si popri priemyselnej sfére nájde aj v kovospracujúcom odvetví, napr. v zámočníctve a autodielňach.
Pri výrobe vŕtačky sa kládol dôraz nielen na výkonnosť, ale aj prevádzkovú bezpečnosť. S maximálnou prídržnou silou 11 500 newtonov, ktorá zodpovedá hmotnosti vyššej než jedna tona, umožňuje magnet aj práce na tenších obrobkoch, ktoré sa musia vykonávať pri vyššej prídržnej sile. Spolu s vŕtačkou dostanete aj viazací pás, ktorý spoľahlivo zabráni poškodeniu obrobku a zraneniam používateľa napríklad pri výpadku prúdu.
Ďalším cenným bezpečnostným prvkom je magnetický spínač RCD. Ak sa pohon po výpadku prúdu alebo po odpojení zo siete náhodne zapne, motor sa napriek tomu neuvedie do pohybu. Opätovné sprevádzkovanie zariadenia bude možné iba po stlačení magnetického prúdového spínača.
Zloženie príslušenstva svedčí o skúsenostiach a odborných znalostiach výrobcu. Súčasťou balenia je vŕtacie skľučovadlo na upnutie stopiek až do priemeru 13 milimetrov, stopka Weldon, nádoba na chladiacu kvapalinu, všetky montážne nástroje a ďalšie užitočné príslušenstvo. Nechýbajú ani náhradné uhlíkové kefy a poistky. Súprava je zabalená v robustnom prepravnom kufríku s tvrdým plášťom.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


4.7

Založené na 19 hodnoteniach

Triediť podľa :

minulý mesiac Publikované na Expondo Germany

Hore

Cena/výkon sedí

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 mesiacmi Publikované na Expondo Finland

Dobrá magnetická vŕtačka

Za svoju cenu dobre fungujúca vŕtačka. Ako plus vreteno mk2 a skľučovadlo weldon.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 3 mesiacmi Publikované na Expondo Czech Republic

Bureš

Všetko v poriadku.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 9 mesiacmi Publikované na Expondo Germany

Perfektné

Dlho som váhal, ale stálo to za to. Kto ju má, už ju nechce dať preč.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 10 mesiacmi Publikované na Expondo Czech Republic

Žiadny komentár.

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý rok Publikované na Amazon Germany

Môj obľúbený nástroj

Ak potrebujete vŕtať presné hasiace prístroje, jednoducho si musíte kúpiť magnetickú vŕtačku.Nepáči sa mi práca s nejakým nástrojom lepšie ako s touto vŕtačkou. Po zapnutí magnetu sa stroj už nepohne ani o milimeter, čo zaisťuje absolútne presné výsledky vŕtania. Skľučovadlo tiež beží veľmi presne a ticho. Je vždy zábavné s tým pracovať

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý rok Publikované na Expondo Poland

odporúčam

Vŕtačka používaná pri obsluhe ťažkých stavebných strojov. Ide to skvele. Bežne vŕtame otvory od 16-30mm. chýba už len prídavný magnet na zásobník, keď treba vŕtať do kopca a zásobník na kvapalinu treba zavesiť nad vŕtačku

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na Expondo Germany

Funguje perfektne

Rýchle dodanie ako vždy. Vŕtačka robí svoju prácu úžasne. Priložené skľučovadlo na vŕtačku by mohlo byť o niečo lepšie alebo bezkľúčové skľučovadlo by bolo fajn. Inak špičkové zariadenie za rozumnú cenu.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na Amazon Germany

Rýchle dodanie podľa popisu, dobré spracovanie, stroj robí dobrý, stabilný dojem

Pribalené skľučovadlo pre bežné vrtáky do 13 mm vŕtačky veľmi presne. Precízne funguje aj skľučovadlo s držiakom Weldorn. Jadrové vrtáky sú vnútorne chladené cez nádobu na rezný olej. Magnet by mohol byť silnejší, ak nebude úplne dosadať na kov, pri vŕtaní do stĺpov môže vrták skĺznuť alebo sa dokonca uvoľniť. Čo je vzhľadom na vlastnú váhu nebezpečné. Po vyvŕtaní niekoľkých otvorov môžem povedať, že vrták funguje a je dobre vyrobený. Čo nie je také dobré, je to, že sa nedodáva s návodom na použitie. Toto si musíte stiahnuť. Pribalený obal je zatiaľ v poriadku, no príslušenstvo by vo vnútri mohlo držať lepšie. Rozhodnutie o kúpe bolo také, že vŕtačka je dodávaná s príslušenstvom v kufríku, všetko je súčasťou balenia, ľahko sa prenáša a všetko je upratané a uložené aj na stavbe.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na ManoMano France

Dobre

Zobraziť originálne hodnotenie

Často kladené otázky

Ponúkate vo svojom sortimente aj ďalšie magnetické vŕtačky?

Áno, ďalšie modely s odlišnými parametrami výkonu nájdete v kategórii Elektrické náradie> Vŕtačky a skrutkovače> Jadrové vŕtačky.

Môžem do chladiacej nádoby na účely chladenia naliať vodu?

Áno, na chladenie zariadenia môžete použiť aj vodu.

Môžem so zariadením vŕtať aj do závitov?

Áno, s príslušným závitníkom (nie je súčasťou balenia), môžete tiež vŕtať závity do kovových materiálov.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty