Trustpilot
(1) hodnotenie

Valčeková dráha - 400 kg - 300 cm - 30 valčekov - výškovo nastaviteľná

699,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10061200

|

Model: MSW-RT-4000

Posledné kusy

Poponáhľajte sa! Zostáva už len niekoľko kusov!

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne piatok 26. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
699,00 €
3+
5%
664,05 €
5+
10%
629,10 €
10+
15%
594,15 €
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Výškovo nastaviteľná valčeková dráha s 30 valčekmi a nosnosťou 400 kg

Na valčekovej dráhe MSW-RT-4000 značky MSW môžete prepravovať najrôznejšie predmety v nastaviteľnej pracovnej výške. Vďaka svojej stabilnej konštrukcii sa valčeková dráha ideálne hodí na vybavenie dielne, dopravník je však tiež ideálnou prepravnou plochou na prepravu balíkov alebo ťažkých predmetov.

Dopravníky s vysokou nosnosťou pre vaše potreby

S nosnosťou až 400 kg je valčeková dráha navrhnutá na prepravu ťažkých predmetov, ktoré bezpečne a pohodlne kĺzajú po valčekoch bez toho, aby ste pritom museli vynakladať veľkú silu. Hladkú prepravu zaručuje robustná konštrukcia zo železa, pričom valčeky preukazujú dlhú odolnosť aj pri trvalom používaní.
Vďaka dĺžke až 300 cm a 30 valčekom s guličkovými ložiskami je možné na valčekovej dráhe pohodlne prepravovať veľké predmety alebo balíky. Pre väčšie vzdialenosti sa odporúča skombinovať niekoľko dopravníkov za sebou. Spojením niekoľkých valčekových dopravníkov môžete spoľahlivo a efektívne prepravovať tovar aj vo veľkých továrenských halách alebo skladoch. Každá noha má možnosť samostatného nastavenia, čo umožňuje užívateľovi meniť uhol dopravníkového stola.
Na vyrovnanie nerovností podlahy alebo v prípade svahu je možné nastavovať výšku nôh valčekovej dráhy plynule medzi 89 a 97 cm. Šesť nôh pritom zaisťuje bezpečné a nekĺzavé ustavenie. Dráhu je možné bez námahy prispôsobiť výške pracovných stolov alebo nakladacích rámp, vďaka tomu je možné prepravovať predmety z jedného pracoviska na druhé bez pracného zdvíhania.
Pokiaľ valčekovú dráhu práve nepotrebujete, môžete ju ľahko demontovať. Na jednej strane ju tak možno úsporne uskladniť, na strane druhej ju môžete pohodlne demontovať a presunúť na iné miesto.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


5.0

Založené na 1 hodnotení

Triediť podľa :

minulý rok Publikované na ManoMano France

Dobrý pevný produkt, ktorý beží naozaj dobre...až príliš dobre. Možno mu chýba zarážka na prispôsobenie, ale inak RAS, tento dopravník je skvelý!!

Zobraziť originálne hodnotenie

Často kladené otázky

Aká je vzdialenosť medzi valčekmi?

Vzdialenosť medzi valčekmi je 5 cm, takže na valčekovej dráhe môžete ľahko prepravovať predmety s dĺžkou asi 10 cm.

Akou hmotnosťou môžem valčekovú dráhu zaťažiť?

Dráha má maximálnu nosnosť 400 kg.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty