Trustpilot
Počet hodnotení: (3)
MSW

Valčekový stojan - 60 až 97 cm - 800 kg

99,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10061202

|

Model: MSW-RS-800

Cena zahŕňa 20 % DPH.
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
99,00 €
3+
5%
94,05 €
5+
10%
89,10 €
10+
15%
84,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • flexibilný – výškovo nastaviteľný od 60 do 97 cm
  • zaťažiteľný – valčekový stojan má nosnosť až 800 kg
  • stabilná – robustná konštrukcia z odolných materiálov so širokým ustavením
  • mobilné – vďaka svojej kompaktnej konštrukcii a nízkej hmotnosti
  • kombinovateľný – s ďalšími valčekovými stojanmi
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

Technické detaily

Materiál
ABS plast
Oceľ
Železo
Farba
Čierna
Strieborná
Žltá
Veľkosť valčekov [mm]
395
Materiál nôh
Liatina
Rozmery (D x Š x V)
47 x 40 x 98 cm
Hmotnosť
12 kg
Rozmery zásielky (D x Š x V)
54.5 x 51 x 9 cm
Hmotnosť zásielky
13.2 kg

Obsah balenia

  • Valčekový stojan MSW-RS-800
  • Návod na použitie

Popis produktu

Výškovo nastaviteľný valčekový stojan s väčšou opornou plochou pre dlhé obrobky

Valčekový stojan MSW-RS-800 zo sortimentu potrieb pre remeselníkov značky MSW by nemal chýbať vo vybavení žiadne dielne, pretože sa rýchlo presadí ako nepostrádateľný pomocník, ktorý vám výrazne uľahčí prácu. Najmä pri spracovaní veľkých predmetov je podperný stojan doslova ďalšou pomocnou rukou, vďaka ktorej môžete flexibilne rozšíriť pracovnú plochu na svojom pracovisku, či už ide o kotúčovú pílu alebo vŕtačku. Ale aj pri nakladaní podlhovastých predmetov sa valčekový stojan osvedčuje ako užitočná páka, cez ktorú môžete bez námahy prepravovať tovar.

Valčekový stojan je flexibilnou oporou na každom pracovisku

Valčekový stojan je možné počas niekoľkých jednoduchých krokov nastaviť na výšku 60 až 97 cm. Vďaka tomu ho môžete efektívne prispôsobiť výške svojho pracoviska a polohovať obrobky s hmotnosťou až 800 kg bez nutnosti nakláňania. Pretože podpernú plochu stojana tvoria oceľové valčeky, je možné obrobky na ne položené opracovávať pri vynaložení minimálneho odporu. Širšie a hrubšie predmety je možné opracovávať ľahšie a možno ich položiť aj na valček so šírkou 39,5 cm.
Vďaka svojej nízkej hmotnosti je možné valčekový stojan bez veľkej námahy umiestniť v požadovanej vzdialenosti od pracovnej plochy. Pri obzvlášť dlhých predmetoch alebo ťažkých materiáloch odporúčame kombinovať niekoľko valčekových stojanov navzájom. Stabilná základňa zaručuje potrebnú stabilitu, aby podperný stojan zostal bezpečne stáť aj pri zaťažení bremenom.
Železná konštrukcia valčekového stojana zaisťuje nielen potrebnú stabilitu tejto pomocnej podpery, ale vyznačuje sa aj mimoriadne dlhou životnosťou, vďaka ktorej zostane stojan spoľahlivým pomocníkom vašej dielne po celé roky. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii šetrí stojan miesto pri skladovaní a je možné ho prepravovať na budúce pracovisko.

Hodnotenia


4.0

Založené na 3 hodnoteniach

Triediť podľa :

pred 3 rokmi Publikované na Expondo Switzerland

Dobrý produkt

Príjemne prekvapený, dobrý dizajn, valček sa otáča bez odporu a jeho sústrednosť je veľmi správna.

Zobraziť originálne hodnotenie

včera Publikované na Expondo Austria

Dobre

Produkt je stabilný, nastavenie je trochu komplikované (niekoľkokrát vymeňte imbusový kľúč), ale nepotrebujete ho až tak a tak mi funguje

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 6 mesiacmi Publikované na Expondo Switzerland

kvalitný, ale nepoužiteľný

Pevné spracovanie a materiály. Žiaľ, ide o malý detail, ktorý prácu s ním mimoriadne znepríjemňuje. Upínanie je extrémne prísne a nepraktické pomocou imbusového kľúča. Takže nič nepredstierajte výrazom „rýchlo, niečo“.

Zobraziť originálne hodnotenie

Často kladené otázky

Na aký účel môžem valčekový stojan použiť?

Podperný stojan vám pomôže pri práci s dlhými obrobkami, napríklad s drevenými doskami, ktoré chcete rezať na mieru a ktoré vzhľadom na svoju dĺžku prečnievajú cez bežnú pracovnú plochu. Keďže môžete nastaviť výšku a valček ponúka širokú podpornú plochu, budete pri svojej práci vždy flexibilný.

Aké dlhé môžu byť obrobky?

To závisí od stability a hmotnosti dreveného alebo kovového obrobku, ktorý chcete opracovávať. Pokiaľ chcete opracovávať obzvlášť dlhé trámy alebo podobne, môžete ale tiež skombinovať niekoľko valčekových stojanov navzájom.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty