Položka: EX10061202

|

Model: MSW-RS-800

Valčekový stojan - 60 až 97 cm - 800 kg

139,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • flexibilný – výškovo nastaviteľný od 60 do 97 cm
  • zaťažiteľný – valčekový stojan má nosnosť až 800 kg
  • stabilná – robustná konštrukcia z odolných materiálov so širokým ustavením
  • mobilné – vďaka svojej kompaktnej konštrukcii a nízkej hmotnosti
  • kombinovateľný – s ďalšími valčekovými stojanmi

POPIS PRODUKTU

Výškovo nastaviteľný valčekový stojan s väčšou opornou plochou pre dlhé obrobky

Valčekový stojan MSW-RS-800 zo sortimentu potrieb pre remeselníkov značky MSW by nemal chýbať vo vybavení žiadne dielne, pretože sa rýchlo presadí ako nepostrádateľný pomocník, ktorý vám výrazne uľahčí prácu. Najmä pri spracovaní veľkých predmetov je podperný stojan doslova ďalšou pomocnou rukou, vďaka ktorej môžete flexibilne rozšíriť pracovnú plochu na svojom pracovisku, či už ide o kotúčovú pílu alebo vŕtačku. Ale aj pri nakladaní podlhovastých predmetov sa valčekový stojan osvedčuje ako užitočná páka, cez ktorú môžete bez námahy prepravovať tovar.

Valčekový stojan je flexibilnou oporou na každom pracovisku

Valčekový stojan je možné počas niekoľkých jednoduchých krokov nastaviť na výšku 60 až 97 cm. Vďaka tomu ho môžete efektívne prispôsobiť výške svojho pracoviska a polohovať obrobky s hmotnosťou až 800 kg bez nutnosti nakláňania. Pretože podpernú plochu stojana tvoria oceľové valčeky, je možné obrobky na ne položené opracovávať pri vynaložení minimálneho odporu. Širšie a hrubšie predmety je možné opracovávať ľahšie a možno ich položiť aj na valček so šírkou 39,5 cm.

Vďaka svojej nízkej hmotnosti je možné valčekový stojan bez veľkej námahy umiestniť v požadovanej vzdialenosti od pracovnej plochy. Pri obzvlášť dlhých predmetoch alebo ťažkých materiáloch odporúčame kombinovať niekoľko valčekových stojanov navzájom. Stabilná základňa zaručuje potrebnú stabilitu, aby podperný stojan zostal bezpečne stáť aj pri zaťažení bremenom.

Železná konštrukcia valčekového stojana zaisťuje nielen potrebnú stabilitu tejto pomocnej podpery, ale vyznačuje sa aj mimoriadne dlhou životnosťou, vďaka ktorej zostane stojan spoľahlivým pomocníkom vašej dielne po celé roky. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii šetrí stojan miesto pri skladovaní a je možné ho prepravovať na budúce pracovisko.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY