Novinky

Položka: EX10040712

|

Model: PHY-PWS-03

Vanička pre psa - nehrdzavejúca oceľ - do 60 kg - so schodíkmi

749,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 1 – 3 dní

Náklady na dopravu u veľkého špedičného tovaru predstavujú 19,95 EUR, zatiaľ čo u menších položiek do 50 EUR len 3,95 EUR.

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • profesionálne zariadenie – s telom z ľahko udržiavateľnej, robustnej nehrdzavejúcej ocele odolnej proti poškriabaniu pre použitie v psích salónoch a pri starostlivosti o zvieratá
  • kompletná výbava – vrátane všetkých prípojok, batérie, nastaviteľných popruhov, sprchovej hlavice, stojana na šampón a vyberateľnej protišmykovej podlahovej mriežky
  • bezpečnosť – so sklopnou rampou a utesnenými posuuvnými dverami
  • stabilita – robustná vysokokvalitná konštrukcia s protišmykovými gumenými nožičkami pre bezpečnosť a stabilitu
  • regulovateľnosť – zmiešavacia batéria pre dokonalú teplotu a variabilný tlak vody v troch stupňoch (nastaviteľné pomocou sprchovej hlavice)
  • odolnosť – kvalitné materiály, stabilná konštrukcia a najlepšia kvalita pre dlhú životnosť

POPIS PRODUKTU

Profesionálna vanička pre psa z nehrdzavejúcej ocele

Profesionálna starostlivosť o domáce zvieratá bude hračkou s vaničkou pre psa značky physa. Okrem všetkých pripojovacích a prístupových hadíc (GL/2/každá 60 cm) ponúka kompletná súprava aj zmiešavaciu batériu, sprchovú hlavicu s tromi úrovňami tlaku vody a stojan na šampón a vyberateľnú protišmykovú podložku. Skladacie schodíky a extra tesné posuvné dvere umožňujú psom s hmotnosťou do 60 kg jednoduchý a bezpečný prístup do vane z nehrdzavejúcej ocele.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia a komentáre