Trustpilot
(1) hodnotenie

Chafing dish - okrúhly - 8 l - 1 horák

95,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10011374

|

Model: RCDB-6R

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne piatok 26. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
95,00 €
3+
5%
90,25 €
5+
10%
85,50 €
10+
15%
80,75 €
Kľúčové vlastnosti
  • veľký – chafing dish s guľatou nádobou na pokrmy poskytuje objem až 6 l pre veľké množstvo jedla a udržuje ho po dlhú dobu teplé
  • rovnomerná teplota – horáky na palivo zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla
  • flexibilita – nie je potrebné pripojenie k elektrickej sieti, preto je chafing dish ideálny pre vonkajšie akcie a oslavy na záhrade
  • praktický – premyslený dizajn pre ľahkú prepravu a úsporné skladovanie
  • ľahká údržba – nádoba z ušľachtilej ocele je vyberateľná, vďaka čomu ju možno veľmi ľahko čistiť
  • bezpečnosť – pretože je jedlo udržiavané teplé vo vodnom kúpeli, nehrozí pripálenie
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Elegantný chafing dish v nápadnom dizajne z ušľachtilej ocele

Chafing dish značky Royal Catering je ideálnym prístrojom pre vynikajúce bufety alebo exkluzívne catering. Či už v hoteli, v reštaurácii, v stánkoch s občerstvením, na bankete alebo súkromnej akcii – táto elegantná hrejúca nádoba z ušľachtilej ocele je nepostrádateľná vo všetkých prípadoch, keď je treba prezentovať pokrmy nápadným spôsobom a zároveň ich udržiavať teplé. Guľovitý tvar a neobvyklý dizajn tohto chafing disha upúta pozornosť každého hosťa.

Gastronomické vybavenie pre elegantnú prezentáciu a udržovanie jedál v teple

Tento tzv. rechaud sa ľahko používa a navyše ste pri jeho použití flexibilný, pretože ho nie je potrebné zapájať do siete Nádoba na palivo je ľahko prístupná a je možné ju naplniť horľavou pastou (nie je súčasťou balenia). Horák má veko na ľahké hasenie plameňa a je navrhnutý tak, aby používanie chafing dishe bolo bezpečné.
Pri prevádzke sa spodná nádoba naplní teplou alebo horúcou vodou. Teplo putuje do dodávanej nádoby na potraviny s objemom 6 l. Vodný kúpeľ umožňuje jemné zahrievanie jedál bez rizika pripálenia a udržuje jedlo teplé aj nejakú dobu potom, čo horák zhasol. Veko z ušľachtilej ocele chráni jedlo, smeruje skondenzovanú vodu späť do vodného kúpeľa a udržuje teplotu vo vnútri chafing dishe. Je možné ho sklopiť dozadu tak, aby boli pokrmy krásne prezentované a hostia k nim mali ľahký prístup. Veko navyše disponuje držadlom, ktoré sa nezahrieva.
Nádobu na pokrmy je možné ľahko vybrať, aby ste mohli doplniť vodný kúpeľ alebo za účelom čistenia. Vďaka použitiu kvalitnej ušľachtilej ocele má tento ohrievač potravín ušľachtilý vzhľad a je hygienický, robustný, trvanlivý a odolný.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


5.0

Založené na 1 hodnotení

Triediť podľa :

pred 9 mesiacmi Publikované na Expondo Belgium

výborný článok

veľká spokojnosť, super kvalita

Zobraziť originálne hodnotenie

Často kladené otázky

Má tento prístroj veko?

Áno, súčasťou dodávky je vhodné veko.

Aké palivo je možné použiť?

Môžete použiť všetky bežne dostupné horľavé pasty.

Aká forma je do chafing dishe najlepšia?

Pre hlavné jedlá je najvhodnejší univerzálny obdĺžnikový tvar. Pokiaľ chcete pokrmy prezentovať naozaj efektne, odporúčame okrúhly chafing dish.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty