Položka: EX10012449

|

Model: RCCC-58-BT

Chladiaca vitrína - 58 l - Royal Catering - 3 úrovne - čierna - uzamykateľná

479,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • priestor – veľký vnútorný priestor s tromi úrovňami a kapacitou 58 l
  • viditeľnosť - kompletné zasklenie a LED osvetlenie pre optimálnu prezentáciu
  • čerstvé jedlo – teplotný rozsah 2–10 °C je ideálny na udržanie čerstvosti pri širokej škále potravín
  • jednoduché ovládanie – digitálny displej pre presné nastavenie teploty
  • nenáročná údržba – materiály, ako sklo a plast, sa ľahko čistia

POPIS PRODUKTU

Vkusná prezentácia s perfektnou chladiacou vitrínou pre kaviarne, hotely a bistra

Či už koláče, dezerty, šalátové misy, ovocie, sendviče alebo studené nápoje: S chladiacou vitrínou RCCC-58-BT značky Royal Catering, ktorá je odborníkom na vysoko kvalitné potreby pre gastronómiu, môžete nádherne prezentovať tie najrôznejšie pokrmy. Umiestnite elegantnú vitrínu vedľa pultu vo vašej kaviarni, bistre alebo v hoteli, aby mali vaši hostia vždy prehľad o ponúkaných pochúťkach.

Profesionálna chladiaca vitrína značky Royal Catering

Na troch úrovniach máte dostatok priestoru pre koláče, sendviče, ovocné šaláty alebo džbány s mliečnymi koktailmi a smoothies. Obe poschodia majú rozmery 38,5 x 32,5 cm a ponúkajú tak veľkorysú prezentačnú plochu. Tieto police optimálne rozdeľujú vnútro chladiacej vitríny s objemom 58 l. Vďaka kompletnému zaskleniu majú vaši zákazníci vždy dokonalý výhľad na ponúkané pochúťky.

Integrované osvetlenie LED osvetľuje chladené jedlo a hostia môžu vidieť, aké dobroty sú v ponuke, aj keď je tlmené. Vitrínu je možné ľahko plniť vďaka dverám, ktoré môžete uzamknúť. Digitálne ovládateľný termostat reguluje teplotný rozsah 2–10 °C a zaisťuje tak optimálnu reguláciu teploty pre väčšinu potravín a nápojov.

Priestranná vitrína je extrémne stabilná vďaka štyrom gumovým nožičkám, ktoré chránia podlahu pred možnými škrabancami pri pohybe. Použité materiály, ako je plast a sklo, sú ľahko udržiavateľné a hygienické, čo zohráva v gastronómii obzvlášť dôležitú úlohu.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY