Trustpilot
Žiadne hodnotenia Buďte prvým zákazníkom, ktorý ohodnotí tento produkt

Dvojitý plynový gril - 60 x 40 cm - hladký - 2 x 3 100 W - zemný plyn - 20 mbar

349,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10011919

|

Model: RC-GGF600

Cena zahŕňa 20 % DPH.
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
349,00 €
3+
5%
331,55 €
5+
10%
314,10 €
10+
15%
296,65 €
Kľúčové vlastnosti
  • veľká plocha – veľa miesta pre potraviny na dvoch vykurovacích doskách s celkovou veľkosťou 60 x 40 cm
  • sila – dva 3 100W silné horáky na rýchle zahriatie až do 300 °C
  • efektivita – hladká doska na prípravu rôznych jedál
  • nízky obsah tuku – zdravé grilovanie bez zbytočných kalórií vďaka vypúšťanému tuku
  • jednoduchá údržba – ochrana a čistota vďaka použitiu ušľachtilej ocele
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Silný plynový gril s dvojnásobným výkonom

Dvojitý plynový gril RC-GGF600 značky Royal Catering, odborníka na vysoko kvalitné potreby pre gastronómiu, je nepostrádateľným zariadením v reštauráciách, kaviarňach, snack baroch, pojazdných stánkoch, rýchlom občerstvení, cateringových spoločnostiach, ale aj na súkromné použitie v kuchyni. Grilovacia doska je neuveriteľne flexibilná, ľahko sa čistí vďaka dodávanej kefke a vďaka kompaktnému formátu ju možno použiť v interiéri aj exteriéri.

Profesionálne grily značky Royal Catering

Plynový gril má bočný a zadný kryt proti striekaniu. Kryt chráni grilované potraviny pred vetrom a stratou tepla a zabraňuje ich padaniu alebo znečisteniu v dôsledku prskania oleja. Gril je vyrobený z odolnej ušľachtilej ocele, a preto je obzvlášť odolný proti korózii a ľahko sa čistí.
Veľká hladká grilovacia doska s rozmermi 60 x 40 cm je tiež vyrobená z ušľachtilej ocele a dokonale prenáša teplo z horáka na vaše jedlo. Použitie tohto vysoko kvalitného materiálu zabraňuje tomu, aby sa plynový gril pokrivil v dôsledku pôsobenia tepla.
Ultramoderný gril pracuje so zemným plynom a pracuje s tlakom 20 mbar. Vďaka dvom výkonným vykurovacím telesám (každé s výkonom 3 100 W) dosiahne plynový gril rýchlo svoju prevádzkovú teplotu 50 až 300 °C pre optimálne výsledky pri grilovaní. Teplotu je možné regulovať pomocou dvoch regulátorov, pričom obe strany je možné nastaviť nezávisle na sebe. Plynový gril z ušľachtilej ocele je vybavený ochranou proti prehriatiu. Táto ochrana v prípade príliš vysokej teploty automaticky vypne napájanie, čo zabraňuje prehriatiu.
Plynový gril má vysúvaciu priehradku, do ktorej steká prebytočný tuk. To zaručuje zdravé grilovanie s nízkym obsahom tuku. Priehradku je možné ľahko vybrať a vyčistiť. Stabilitu zariadenia zaručujú protišmykové gumové nožičky, ktoré chránia váš pracovný povrch pred poškriabaním.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


Triediť podľa :

Často kladené otázky

Aký druh plynu používa tento gril?

Tento plynový gril môžete prevádzkovať so zemným plynom.

Aká je štruktúra grilovacej dosky?

Doska s rozmermi 60 x 40 cm s dvoma vykurovacími telesami je vybavená hladkým povrchom.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty