(1) Recenzia

Položka: EX10012038

|

Model: RC-EG54

Elektrická grilovacia platňa - 55 cm - Royal Catering - hladká - 3 000 W

219,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 1 – 3 dní

Náklady na dopravu u veľkého špedičného tovaru predstavujú 19,95 EUR, zatiaľ čo u menších položiek do 50 EUR len 3,95 EUR.

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • všestrannosť – hladká grilovacia platňa je vhodná na najrozličnejšie jedlá ako hamburgery, klobásy, steaky atď.
  • dostatok priestoru – veľkorysá grilovacia plocha 550 x 350 mm
  • čistota – ochrana proti striekaniu, miska na odkvapkávanie a materiály nenáročné na údržbu ako ušľachtilá oceľ
  • vysoký výkon – ohrievací článok s výkonom 3 000 W, ktorý možno regulovať v rozsahu 0 – 300 °C
  • robustná konštrukcia – stabilný kryt z ušľachtilej ocele a 10 mm hrubá grilovacia platňa zo železa

POPIS PRODUKTU

Neopakovateľný zážitok z grilovania na elektrickej grilovacej platni pre všetky grilované špeciality

Elektrická grilovacia platňa RC-EG54 od výrobcu Royal Catering predstavuje profesionálne zariadenie, ktoré sa hodí do hotelových reštaurácií, kaviarní, rýchleho občerstvenia, pre cateringové služby, ale aj na súkromné použitie. Gastro gril je vďaka veľkej grilovacej platni flexibilne použiteľný, takže na ňom môžete pripravovať všetko od hamburgerov cez zeleninu až po steaky z krkovičky.

Gastro gril zo sortimentu potrieb pre gastronómiu od výrobcu Royal Catering

Elektrická grilovacia platňa má šírku 55 cm a je vybavená bočnou a zadnou ochranou proti striekaniu. Tá ochráni grilované potraviny pred vetrom a vychladnutím a dodatočne zabraňuje ich zošmyknutiu a znečisteniu kuchyne striekajúcim olejom. Gastro gril je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele, ktorá ho chráni pred koróziou a jednoducho sa čistí.

Grilovacia platňa s hrúbkou 10 mm je vyrobená zo železa a stará sa o dokonalý prenos tepla z ohrievacieho článku k vašim pokrmom. Masívna platňa má rozmery 550 x 350 mm a je mimoriadne hygienická vďaka svojmu hladkému povrchu. Vysokokvalitné materiály zabraňuje deformácii v dôsledku pôsobenia tepla.

Zabudovaný plnoautomatický termostat zaisťuje plynulý prenos vami nastavenej teploty na grilované jedlo. Vďaka výkonnému ohrievaciemu článku, ktorý pracuje s výkonom 3 000 W, dosahuje elektrická grilovacia platňa veľmi rýchlo svoju prevádzkovú teplotu 0 – 300 °C, takže svoj čas nepremrháte čakaním. Stavové kontrolky signalizujú proces ohrievania, aby bolo možné dosiahnuť optimálne výsledky grilovania.

Elektrická grilovacia platňa RC-EG54 disponuje odnímateľnou zásuvkou na odkvapkávanie tuku, do ktorej sa prostredníctvom vypúšťacieho zariadenia odvádza nadmerný tuk. Miska na zachytávanie sa dá ľahko vybrať a umyť v umývačke riadu. O maximálnu stabilitu sa starajú protišmykové gumové nožičky, ktoré zabraňujú poškriabaniu pracovnej plochy.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia a komentáre


5.0

Na základe 1 recenzie

24.11.2022

Kom fort og har brukt den flere ganger.