Položka: EX10012066

|

Model: RCST-9404

Elektrický hrniec na polievku - 10 l - oceľ - červená farba

139,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • účinnosť – udržuje polievky, omáčky a nápoje teplé bez pripálenia
  • dostatok priestoru – veľký objem 10 litrov a výkonné 400-wattové ohrievacie teleso pre veľké množstvo potravín
  • flexibilita – široký teplotný rozsah 35-80 °C umožňuje použitie pre rôzne pokrmy
  • bezpečnosť – veko s chladnou dotykovou rukoväťou pre bezpečnú prevádzku
  • jednoduchá údržba – kryt z nehrdzavejúcej ocele s červeným náterom, vyberateľná vnútorná nádoba a veko z odolnej nehrdzavejúcej ocele

POPIS PRODUKTU

Elektrický hrniec na polievku

Elektrický hrniec na polievku slúži nielen na dlhodobé udržiavanie ideálnej teploty polievok, omáčok atď., ale aj na vkusnú prezentáciu jedla zákazníkom. Hrniec je vyrobený z ocele s červenou farbou, odnímateľná nádoba zasa z nehrdzavejúcej ocele s jednoduchou údržbou. Vďaka nadčasovému dizajnu je polievkový hrniec značky Royal Catering vhodný do každej reštaurácie. Vďaka dokonalému pohodliu, ktoré poskytuje, sa dokonale hodí na podávanie jedál formou bufetu a cateringu, ako aj na súkromné oslavy.

S kotlíkom na polievku je pripálené jedlo minulosťou

Elektrický kotlík na polievku s výkonom 400 W a objemom 10 litrov je ideálny na rýchle a spoľahlivé udržiavanie požadovanej teploty polievok, omáčok a horúcich nápojov. Teplotu možno plynule nastaviť v rozmedzí od 35 do 80 °C pomocou otočného ovládača. Vďaka konvekcii nad vodným kúpeľom sa pokrmy jemne udržiavajú v teple bez pripálenia. Nádoba sa zároveň neprehrieva a jej používanie je bezpečnejšie.

Plášť hrnca na polievku, odnímateľný hrniec s objemom 10 litrov a pokrievka sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka tomu je nielen mimoriadne hygienický a ľahko sa čistí, ale je aj vysoko odolný proti korózii a má dlhú životnosť. Hrniec na polievku s objemom 10 litrov si zachová dokonalý vzhľad na perfektnú prezentáciu jedál a nápojov aj po niekoľkých rokoch používania. Veko je vybavené rukoväťou, ktorá sa nezahrieva, a otvorom na naberačku. Môžete ho úplne zložiť alebo ho dekoratívne umiestniť na okraj hrnca.

Profesionálny elektrický hrniec na polievku je veľmi flexibilný. Nemusíte ho nikde inštalovať, ale vďaka jeho nízkej hmotnosti a odnímateľnému interiéru ho môžete používať mobilne.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY