Položka: EX10011582

|

Model: RCMR-1500P19T

Kovový regál - 55 x 45 x 150 cm - 150 kg - čierny

95,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • priestranný – päť políc a štyri háčiky poskytujú dostatok úložného priestoru
  • vysoko zaťažiteľný – celková nosnosť 150 kg
  • stabilný – vďaka vybraným materiálom a chytrej konštrukcii vyniká vysokou stabilitou
  • otvorený – otvorený dizajn umožňuje prístup zo všetkých strán
  • dlhá životnosť – epoxidový náter zaručuje produkt s dlhou životnosťou a odolnosťou dokonca aj vo vlhkom prostredí

POPIS PRODUKTU

Čierny kovový regál s epoxidovým náterom odolný voči vlhkosti

Kovový regál z gastronomického vybavenia výrobcu Royal Catering, ktorý bol navrhnutý na komerčné, priemyselné aj súkromné použitie, nielen poskytuje dostatok úložného priestoru a stabilitu, ale vyniká aj mimoriadne dlhou životnosťou – a to aj vo vlhkom prostredí.

Priestranný a flexibilný policový regál kovový v nadčasovom designe

Priestranný kovový regál disponuje piatimi policami s rozmermi 55 x 45 cm, a poskytuje tak dostatok úložného priestoru. Každú z týchto políc môžete zaťažiť až 30 kg; celá konštrukcia drôteného regálu má teda celkovú nosnosť až 150 kg. Otvorená konštrukcia umožňuje k skladovanému tovaru prístup zo všetkých strán. Okrem toho je možné vzdialenosť medzi jednotlivými policami podľa potreby prispôsobiť rôzne vysokým produktom.

Stabilita tohto zasúvacieho regálu nie je o nič menšia ako pri bežných skrutkovaných regáloch, ale nosnosť má dokonca vyššia. Rám sa skladá zo štyroch okrúhlych tyčí, ktoré majú výšku 150 cm. Vďaka nastaviteľným nožičkám stojí čierny regál s drôtenými policami stabilne aj na nerovných podlahách a nevikne sa.

Regál bezskrutkový je opatrený elegantným a zároveň ochranným epoxidovým náterom. Táto povrchová úprava má vlastnosti, ktoré umožňujú policový regál kovový používať v suchom aj vlhkom prostredí. Materiál je odolný voči korózii a usadeninám. Hladký povrch sa vďaka otvorenej konštrukcii navyše ľahko čistí a dezinfikuje.

Tento drôtený regál môžete používať ako jeden samostatný regál alebo v krátkom čase zmontovať do komplexného regálového systému. Montážne diely, ktoré sú súčasťou dodávky, umožňujú jednoduchú montáž regálu – nepotrebujete žiadne ďalšie nástroje. Regál kovový policový je veľmi stabilný a odolný bez toho, aby ste ho museli pripevňovať k stene.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY