(7) Hodnotenia

Položka: EX10011644

|

Model: RCMM-2000W

Mlynček na mäso - spätný chod - 72 kg/h

169,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 1 – 3 dní

Náklady na dopravu u veľkého špedičného tovaru predstavujú 19,95 EUR, zatiaľ čo u menších položiek do 50 EUR len 3,95 EUR.

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • vysoký výkon – 2 000-wattový motor spoľahlivo spracuje 72 kg mäsa za hodinu
  • nenáročná obsluha – jednoduchá manipulácia vďaka funkcii spätného chodu
  • variabilita – tri mlecie disky pre jemné a hrubé spracovanie mäsa
  • bezpečnosť – protišmykové nožičky umožňujú bezproblémovú prácu
  • jednoduchá údržba – ušľachtilá oceľ a plast sa jednoducho čistia

POPIS PRODUKTU

Elegantný mlynček na mäso s výkonom 2 000 W

Mlynček na mäso RCMM-2000W zo sortimentu mäsiarskych potrieb od výrobcu Royal Catering predstavuje praktické zariadenie vyznačujúce sa jednoduchou obsluhou. Mlynček sa dá používať v súkromnej, ako aj komerčnej a profesionálnej oblasti, napr. v mäsiarňach a reštauráciách.

Všestranný mlynček na mäso zo sortimentu mäsiarskych potrieb od výrobcu Royal Catering

Výkonný 2 000-wattový motor disponuje silou, ktorú potrebujete na spracovanie veľkého množstva mäsa. Vďaka primeranej spotrebe energie môže mlynček spracovať až 72 kg potravín za hodinu.

Elektrický mlynček sa vyznačuje veľmi vysokou životnosťou a kvalitným prepracovaním. Hliníkový kryt a komponenty z ušľachtilej ocele sú v porovnaní s podobnými produktmi omnoho stabilnejšie.

Príslušenstvo je vhodné na univerzálnu výrobu vlastných hamburgerov, klobásy a iných mäsových produktov, ale aj na spracovanie množstva iných potravín ako paradajky, cestoviny, čili alebo sušené ovocie. Prácu vám uľahčí aj veľký zásobník na mäso a plastový posúvač. Potraviny sa vám podarí bez problémov posúvať do otvoru. S týmto mlynčekom si vďaka priloženej násade hravo poradíte aj s výrobou klobás.

S každým otočením sa mäso efektívne posúva cez závitový hriadeľ oproti ostrej krížovej čepeli a vytláča sa cez mlecie disky. Otvory s priemerom 4 alebo 7 mm, ako aj trojuholníkové otvory sa starajú o rovnomerné rozomletie masy, ktorá sa dá ďalej optimálne spracovať.

Mlynček disponuje spätným chodom na uvoľnenie zaseknutých potravín. V prípade upchatia tak zariadenie nemusíte rozmontovať. Gumové nožičky nielenže chránia citlivý povrch a zaisťujú stabilitu zariadenia, ale znižujú tiež vibrácie vznikajúce počas používania. Výsledkom je maximálne pohodlie pri práci.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Hodnotenia a komentáre


4.4

Na základe 7 hodnotení

19.11.2020

I telling you guys. This is QUALITY. VERY FAST VERY SMOOTH. AND VERY GOOD PRICE. DEFINITELY RECOMMEND.

11.11.2021

Habe 4kg Pute mit diesen Wolf gemacht, hervoragende Qualität was da raus gekommen ist. Reinigung war schnell erledigt und alles war rechn schnell wieder zusammen gebaut. Besser geht es nicht.

31.01.2022

La trita carne acquistata e un prodotto di buona qualità,non occupa tanto spazio,spero dura tanto e senza problemi,unico trucco che ha bisogna stare atenti che ha 2 pulsanti uno davanti e uno dietro se quello dietro e messo in posizione R la macchina messa in posizione ON(pulsante davanti) non funziona,quindi bisogna sempre controllare che la macchina sia in posizione ON dietro per poter lavorare con la macchina in posizione ON e posizione R dietro per poter lavorare con la macchina in posizione R. Sito sicuro,pagamento sicuro !!! Personale molto gentile e molto ricettivo,ci hanno seguito fino alla fine. Unica cosa come dovevo ricevere la macchina prima di Natale che il corriere per tanti giorni ci annullavano la consegna e alla fine sono andata a ritirare il pacco al sede centrale(e stata la mia scelta) .

08.03.2022

Hachoir reçu en panne. Ne fonctionne qu'en marche arrière! Le SAV me dit que c'est une panne connue. Retour obligatoire. Vous pourriez vérifier vos appareils avant de les livrer.

15.12.2022

Ich bin völlig zufrieden mit diesem Produkt, 5 Kilo Schwein doppelt gewollt und es hätte mehr sein können.

22.12.2022

Sain jauhettua kahtena päivänä muutaman kilon lihaa ja mylly lakkasi toimimasta.