Trustpilot
Počet hodnotení: (7)

Mlynček na mäso z ušľachtilej ocele - 220 kg/h - EXPERT

639,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10010177

|

Model: RCFW-220EXPERT

Posledné kusy

Poponáhľajte sa! Zostáva už len niekoľko kusov!

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne piatok 26. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
639,00 €
3+
5%
607,05 €
5+
10%
575,10 €
10+
15%
543,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • mimoriadne výkonný vďaka motoru s výkonom 1100 W
  • spracovanie 220 kg mäsa za hodinu
  • päťdielna súprava násad z kvalitnej ušľachtilej ocele
  • odolnosť zariadenia vďaka špeciálnemu legovaniu hliníka
  • jednoduchá obsluha a čistenie
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Mlynček na mäso z ušľachtilej ocele - 220 kg/h - EXPERT

Mlynček na mäso RCFW 220EXPERT od výrobcu Royal Catering je určený na profesionálne použitie v gastronómii alebo mäsiarňach. Praktické zariadenie s jednoduchou obsluhou zo sortimentu mäsiarskych potrieb sa vyznačuje kvalitnými komponentmi, pôsobivým výkonom a bohatým príslušenstvom.
Séria Expert bola navrhnutá tak, aby vyhovela vašim vysokým nárokom. Výkonný 1 100-wattový motor sa vyznačuje bezproblémovým prenosom sily, ktorá je potrebná na profesionálne spracovanie potravín. Profesionálna súprava 5 násad, ktoré môžete umiestniť za sebou, tak optimálne funguje a spracuje až 220 kg potravín za hodinu.
Elektrický mlynček na mäso zo sortimentu profesionálnych potrieb pre gastronómiu značky Royal Catering sa vyznačuje kvalitným spracovaním a v kombinácii s vybranými materiálmi zaisťuje dlhú životnosť zariadenia. Nože a mlecie disky z kvalitnej ušľachtilej ocele zaručujú optimálne spracovanie mäsa. Kryt je vyrobený z lešteného eloxovaného hliníka a je robustný a ľahký.
Olejový kúpeľ špeciálne vyvinutý pre zariadenie a vysokomoderný pohon na ozubené koleso umožňujú prekvapivo bezhlučnú prevádzku. Mlynček na mäso si vás aj napriek pôsobivému výkonu 1 100 W získa svojím tichým chodom.
Všestranné príslušenstvo je ideálne na výrobu rôznych mäsových produktov, no svoje využitie si nájde aj pri spracovaní iných potravín. Tri rozličné, ľahko vymeniteľné mlecie disky ponúkajú množstvo možností.
Reverzná funkcia mlynčeka na mäso umožňuje otáčanie závitového hriadeľa v oboch smeroch. Jednoduchá obsluha otočným spínačom sa postará o rýchle odstránenie upchatia, čo prispieva k mimoriadne efektívnej práci.
S 220 ot/min sa mäso cez závitový hriadeľ efektívne posúva do päťdielnej súpravy násad z kvalitnej ušľachtilej ocele. Mäso pritom prechádza predkrájačom, prvým nožom, prvým mlecím diskom, druhým nožom a posledným mlecím diskom. Dokonca aj mäso s podielom kostí tak rovnomerne rozomeliete. Integrovaný ventilátor pritom zaručuje nepretržitú prevádzku mlynčeka na mäso.
Vďaka premyslenej konštrukcii a pôsobivému dizajnu sa mlynček na mäso od výrobcu Royal Catering rýchlo a jednoducho demontuje a čistí. Vďaka hladkým povrchom a možnosti odmontovať všetky komponenty sa vám podarí zariadenie dôkladne vyčistiť.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


4.9

Založené na 7 hodnoteniach

Triediť podľa :

minulý mesiac Publikované na Expondo United Kingdom

Veľmi efektívne

Dobrý výkon, dobrá účinnosť, odporúčam

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 3 mesiacmi Publikované na Expondo Sweden

Vynikajúci mlynček na mäso

Dobrá cena, dva nože a kotúče s tromi otvormi odvádzajú svoju prácu dokonale. Úplne spokojný.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 4 mesiacmi Publikované na Expondo Germany

Profesionálny mlynček na mäso

Po dlhom hľadaní som konečne našiel perfektný mlynček na mäso, môžem len odporučiť.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 3 rokmi Publikované na Amazon Germany

Stránky

velmi dobretttt

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 4 rokmi Publikované na Amazon Germany

👍

👍

pred 6 rokmi Publikované na Amazon Germany

Skvelý mlynček na mäso

Tento mlynček na mäso stojí za tie peniaze a robí to čo má robiť v profesionálnej kvalite!Niektorí užívatelia mlynčekov tu vždy píšu,že chcú nechať prejsť aj kosti a iné veci.Opýtajte sa mäsiara ,ktoré majú svoje využitie.Alebo by ste rád lietaš alebo sa potápaš s autom ak si neskúsený???

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 9 rokmi Publikované na Amazon Germany

Royal Catering - dobré vybavenie

Bol som veľmi spokojný s rýchlym dodaním, zariadenie je tiež veľmi dobré. Len vzduchové štrbiny na boku sú trochu príliš malé. Pri spracovaní veľmi pevného mäsa (hovädzie) hrozí prehriatie. Kusy mäsa musíte nakrájať veľmi malé. Veľmi dobré na spracovanie jahňacieho, kuracieho a morčacieho mäsa.

Zobraziť originálne hodnotenie

Často kladené otázky

Je nakladacia tácka odnímateľná?

Áno, nakladaciu tácku z kvalitnej ušľachtilej ocele môžete odobrať.

Aké ďalšie faktory je potrebné zohľadniť pri každodennom používaní?

Napriek extrémne vysokému výkonu zariadenia odporúčame mäso najprv nakrájať na menšie kusy. Zabránite tak upchatiu a zrýchlite prácu. Pohyblivé diely navyše nie sú určené na umývanie v umývačke riadu.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty