Trustpilot
Žiadne hodnotenia Buďte prvým zákazníkom, ktorý ohodnotí tento produkt

Mraznička - 280 L - sklenené dvere - uzamykateľné - Royal Catering

569,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10013216

|

Model: RCFGDF-280

Cena zahŕňa 20 % DPH.
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
569,00 €
3+
5%
540,55 €
5+
10%
512,10 €
10+
15%
483,65 €
Kľúčové vlastnosti
  • Priestranná - mraznička ponúka dostatok priestoru pre mrazené potraviny alebo zmrzlinu vďaka svojej kapacite 280 litrov
  • Prehľadné – v mrazničke je všetko dobre usporiadané vďaka 3 veľkým deliacim košom a posuvným skleneným dvierkam
  • Odolný - telo mrazničky je vyrobené z ocele, vnútro je vyrobené z hliníka
  • efektívne - mraznička pracuje s chladiacou kvapalinou R290, ktorá spoľahlivo udrží teplotu medzi -15 a -18 °C
  • praktická - veľká mraznička má kolieska pre jednoduchú prepravu a uzamykateľné posuvné dvere, ktoré chránia obsah pred neoprávneným prístupom
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Viac úložného priestoru pre mrazené potraviny v truhlicovej mrazničke Royal Catering

Uzamykateľná mraznička od Royal Catering ponúka moderné riešenie na zmrazovanie potravín a prezentáciu mrazených potravín zákazníkom. Mraznička vybavená termostatom a posuvnými sklenenými dvierkami má svoje stále miesto v profesionálnom stravovaní, ako sú fastfoody, bufety, hotelové kuchyne alebo cateringové služby. V prehľadnej truhlicovej mrazničke sa však nájde miesto aj na kocky ľadu do baru alebo osviežujúce zmrzliny počas horúcich dní.

Mraznička s výhľadom!

Mraznička s objemom až 280 l ponúka dostatok priestoru na uloženie a uskladnenie mrazených potravín či riadu. Vďaka veľkým posuvným skleneným dvierkam vidíte obsah mrazničky na prvý pohľad a bez otvárania truhlice. To znamená, že máte vždy prehľad o všetkom mrazenom tovare. Mraznička pracuje s chladivom R290, ktoré má vynikajúce termodynamické vlastnosti a zaujme vysokou energetickou účinnosťou. Vstavaný 257 W kompresor zaisťuje rýchle dosiahnutie cieľovej teploty a jej stabilné udržanie. Požadovanú teplotu môžete prispôsobiť rôznym jedlám v rozsahu -15 až -18 °C. Termostat riadi teplotu a tým podporuje obzvlášť nízku spotrebu energie.
Pre lepší prehľad o tovare má veľká mraznička 3 praktické oddeľovacie koše. Tie okrem iného ponúkajú možnosť bezpečne a prístupne uskladniť menší tovar. Košíky môžete podľa potreby vložiť do mrazničky alebo ich opäť vybrať. Vďaka oceľovému krytu a vnútornej výstelke z reliéfneho hliníka zaručuje mraznička vysokú stabilitu a dlhú životnosť. Okrem toho je hliník ideálnym materiálom na použitie pri mínusových teplotách, pretože vynikajúco drží chlad. Vysokokvalitné kovy sa tiež obzvlášť ľahko čistia; Svetlo sivý a biely povrch vždy zaistí profesionálny vzhľad. Hrudník bez námahy položíte na kolieska s hladkým chodom.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


Triediť podľa :

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty