Položka: EX10011353

|

Model: RCAT-90/60-NW

Nerezový stôl - 90 x 60 cm - nosnosť 210 kg

169,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • vysoká nosnosť 210 kg a pracovná plocha 90 x 60 cm
  • bezpečnosť – zaoblené hrany
  • dve pracovné dosky poskytujú veľkú pracovnú plochu
  • vysoko kvalitná ušľachtilá oceľ – hygienická, trvanlivá a ľahko sa čistí
  • optimálna stabilita vďaka výškovo nastaviteľným nožičkám

POPIS PRODUKTU

Robustný a veľmi zaťažiteľný – nerezový stôl zaujme vynikajúcou kvalitou

Na čo je najmodernejšia technika, keď nie je dostatok miesta na čistú prípravu jedál a na odloženie kuchynských spotrebičov. Nerezový nábytok je základom hygienickej kuchyne a čistej výroby všetkých druhov potravín. Stoly z ušľachtilej ocele z kategórie gastronomického vybavenia výrobcu Royal Catering patria do každej profesionálne vybavenej kuchyne. Stôl z ušľachtilej ocele RCAT-90/60-NW bol špeciálne navrhnutý tak, aby splnil vysoké nároky gastronomického priemyslu – okrem vrchnej dosky stola tu máte k dispozícii aj spodnú odkladaciu policu.

Univerzálne použitie – pracovný stôl z ušľachtilej ocele na čistú a hygienickú prípravu jedál, ktorý obstojí vo veľkokuchyniach, jedálňach, pekárňach, školách i nemocniciach

Pracovná plocha stola z ušľachtilej ocele meria 90 x 60 cm a poskytuje dostatok priestoru na každodenné práce v kuchyni. Pri používaní potravín, ingrediencií, nástrojov, spotrebičov alebo pri príprave potravín je dostatok miesta nutnosťou. Spodná polica ponúka úložný priestor, ktorý umožňuje dobre štruktúrovanú, prehľadnú prácu.

Vďaka 2 cm výškovo nastaviteľným nožičkám bude pracovný stôl z ušľachtilej ocele stáť stabilne aj na nerovných podlahách. Pevné, oblé nohy stolu mu dodávajú stabilitu a zvyšujú jeho maximálnu nosnosť. Tá je 210 kg. Pod hornou doskou stola sa nachádza výstuž, ktorá je opatrená vodotesnou vrstvou.

Na rozdiel od mnohých konkurenčných výrobkov je predná hrana stola zaoblená. Vysoko kvalitná leštená ušľachtilá oceľ sa vyznačuje vysokou odolnosťou, dlhou životnosťou a odolnosťou voči korózii a mechanickému poškodeniu (napr. škrabancom). Tento materiál sa dá ľahko a dôkladne čistiť, a tak poskytuje ideálne podmienky na hygienickú prácu s potravinami.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY