Položka: EX10012071

|

Model: RCKM-22

Odklepávač na kávu - 1 100 ml

15,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • dostatok priestoru – s objemom 1 100 ml nie je potrebné obsah nádoby často vyprázdňovať
  • efektivita – vrátane otvoru na odklepávanie pre rýchlu prácu aj v špičkách
  • praktická konštrukcia – ľahká a kompaktná nádoba
  • odolnosť – vďaka použitiu vysoko kvalitného plastu (ABS)
  • jednoduchá údržba – ľahké vyprázdnenie a čistenie

POPIS PRODUKTU

Vysoko kvalitný odklepávač na kávu s tlmením nárazov

Odklepávač na kávu RCKM-22 je nepostrádateľným vybavením v kaviarňach, baroch a reštauráciách, ktoré servírujú svojim hosťom čerstvou kávou z pákových kávovarov. Nádoba umožňuje rýchle a úplné vyprázdnenie portafiltra po príprave espressa, americana alebo cappuccina a ďalších horúcich špecialít.

Vhodný pre každú profesionálnu prevádzku: ľahký a kompaktný odklepávač na kávu značky Royal Catering

Rovnako ako všetky kuchynské spotrebiče značky Royal Catering, aj odklepávacia nádoba na kávu sa vyznačuje dobre premysleným dizajnom v kombinácii s vysoko kvalitnými materiálmi a starostlivým spracovaním. Vďaka svojim kompaktným rozmerom si nájde miesto aj v malých kuchyniach alebo kaviarňach. S hĺbkou 115 mm a objemom 1 100 ml je potrebné knock box zriedka vyprázdniť, čo zaručuje efektívnu prácu aj v špičkách. Špeciálny otvor s tlmením zaisťuje rýchle a kompletné vyprázdnenie portafiltra bez vynaloženia zbytočnej námahy.

Táto nádoba je vyrobená z vysoko kvalitného plastu (ABS) a je obzvlášť vhodná na použitie v potravinárskom priemysle. Materiál je nielen mimoriadne robustný, ale taktiež sa ľahko čistí vďaka hladkému povrchu. Jednoducho zlikvidujte použitú kávu s touto odklepávacou nádobou zo sortimentu potrieb pre gastronómiu značky Royal Catering!

TECHNICKÉ DETAILY