Výpredaj

Položka: EX10010700

|

Model: RCDA-1000/10S

Sušička potravín-1.000 W-10 poschodí

299,00 € 319,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • Ideálna na sušenie ovocia, zeleniny, mäsa, rýb a byliniek.
  • Výkonný vykurovací element 1000 wattov
  • 10 poschodí z pochrómovaného železa ( 5 x jemné a 5 riedke sito)
  • Teplotné rozmedzie nastaviteľné od 35 do 68 stupňov
  • Časovač nastaviteľný od 0 do 15 hodín
  • Mobilne použiteľná vďaka rukovätiam a nízkej hmotnosti / Digitálny displej vrátane vysvetliviek pre ľahšie sušenie

POPIS PRODUKTU

Výkonná sušička potravín RCDA-1000/10S od Royal Catering umožňuje výrobu zdravých, sušených pochúťok vo vašej reštaurácii, bare alebo doma. Odstránenie vody v priebehu procesu sušenia zaisťuje, že ovocie, zelenina a bylinky, ale aj ryby a mäso vydržia oveľa dlhšie a dajú sa tak po dlhšiu dobu vychutnávať. Tak vytvoríte lahodné krížalky a banánové lupienky, ale aj hovädzie kúsky a plátky sušenej zeleniny.

Vykurovací element sušičky sa s výkonom 1 000 W stará o to, že veľmi rýchlo dosiahne vhodnú teplotu, ktorá je udržovaná vďaka systému jej kontroly. Teplotný rozsah dehydrátora je možné nastaviť medzi 35 a 68 ° C.

Digitálny displej sušičky je vhodný nielen pre začiatočníkov. Popri teplote v stupňoch Celzia a Farenheita ukazuje aj vhodnú sušiacu teplotu pri sušení rôznych potravín. Vďaka displeju sa dá sušiaci priebeh kontrolovať a nastaviť od 0 do 15 hodín.

Vo veľkej sušiacej komore, ktorá pojme 57 l, ponúka 10 dodaných poschodí dostatok priestoru na dehydratovanie potravín. Teplo sušičky sa vďaka integrovanému ventilátoru rovnomerne rozprestrie vo vnútri celého zariadenia. Je teda vhodné aj na osvieženie potravín.

Komora je, rovnako ako povrch a nástavce, vyrobená z ušľachtilej ocele a tak sa ľahko udržuje a je veľmi odolná. Kompaktná konštrukcia a nízka hmotnosť robia z RCDA-1000/10S univerzálne zariadenie. Dve rukoväte na hornej strane tiež pomáhajú pri preprave.

TECHNICKÉ DETAILY