Položka: EX10012000

|

Model: RCPMS-80S

Tyčový mixér a napeňovač mlieka - dvojitý - 1 l - 15 000 ot/min

129,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • Výkon - až 15 000 otáčok za minútu pri 80 W na presné a rýchle miešanie
  • presnosť - 2 úrovne rýchlosti umožňujú lepšiu kontrolu procesu
  • Účinnosť - 1 l nádoba na prípravu veľkého množstva nápojov
  • profesionalizmus - kryt, miešadlo a pohár sú vyrobené z vysokokvalitnej potravinárskej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je ideálna na použitie v gastronómii
  • všestrannosť - pre lahodné krémové, ovocné alebo výživné proteínové koktaily

POPIS PRODUKTU

Elegantný dvojitý tyčový mixér a napeňovač mlieka - priestorovo úsporný a vysoko účinný

Barový mixér a napeňovač mlieka Royal Catering RCPMS-80S bol navrhnutý špeciálne na profesionálne použitie v reštauráciách, kaviarňach, baroch, kluboch, cukrárňach a posilňovniach. S výkonom 80 W pri rýchlosti až 15 000 otáčok za minútu môžete okrem krémových nápojov ľahko mixovať ovocné alebo smotanové nápoje, či dokonca výživné proteínové koktaily. Vďaka svojmu všestrannému využitiu, kvalitnému spracovaniu a praktickému dizajnu je absolútnou nevyhnutnosťou v každej gastronomickej prevádzke.

Dosiahnite dokonalú štruktúru pri otáčkach až do 15 000 otáčok za minútu

Vysoko výkonný mixér je vybavený 80-wattovým motorom a vďaka 2 voliteľným úrovniam rýchlosti dosahuje až 15 000 otáčok za minútu. Vďaka tomu máte lepšiu kontrolu nad procesom miešania a zaručujete rýchlu a efektívnu prácu. Obidve nádoby na miešanie nápojov s objemom 1 liter umožňujú pripraviť niekoľko dávok rôznych nápojov v jednom procese. Prístroj je ideálny aj na domáce použitie a umožňuje vám vybrať si obľúbené ingrediencie.

Mixér má uzamykací systém, ktorý umožňuje používateľovi pohodlne a intuitívne upevniť nádobu na stojane a potom ju vybrať. Tento systém zároveň zabezpečuje, že nádoba je pevne fixovaná a počas miešania sa nepohybuje. Okrem toho slúži ako ochrana proti neúmyselnému zapnutiu.

Ďalšou výhodou barového mixéra je jeho klasický, ale praktický dizajn. Vďaka vertikálnej orientácii zaberá málo miesta a možno ho pohodlne umiestniť takmer na akúkoľvek pracovnú plochu. Štyri gumové nožičky zaisťujú stabilitu a chránia stroj pred neúmyselným pohybom, čím účinne zabraňujú poškriabaniu pracovného povrchu.

Kryt, nádoba a miešadlo sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Tento materiál vyniká svojimi hygienickými vlastnosťami. Je odolný voči nečistotám, ako je hrdza, vodné škvrny a zvyšky nápojov. Chuť a vôňa koktailov a nápojov nebude nijako ovplyvnená. Kvalitné spracovanie umožňuje aj jednoduchú údržbu a čistenie.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY