Trustpilot
Počet hodnotení: (4)

Vaflovač - 2 x 1.300 wattov -okrúhly

259,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10010316

|

Model: RCWM-2600-R

Cena zahŕňa 20 % DPH.
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
259,00 €
3+
5%
246,05 €
5+
10%
233,10 €
10+
15%
220,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • ideálny pre kaviarne, reštaurácie alebo vianočné trhy
  • kvalitný povrch z ušľachtilej ocele
  • Doska na pečenie z teflónu a hliníka
  • krátka doba ohrevu - kontrolka ukazuje, kedy je prístroj pripravený na prevádzku
  • 2 veľké alebo 8 jednotlivých vaflí na každý proces pečenia
  • Výkon až 2600 wattov / Signál na konci procesu pečenia
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Expert v gastronómii Royal Catering vyrobil povrch vaflovača RCWM-2600-R z robustnej, odolnej a ľahko udržiavateľnej ušľachtilej ocele. Platňa na pečenie je oproti tomu z teflónu a hliníka, pričom Royal Catering kládol dôraz na to, aby bolo toto zariadenie čo viac kompaktné a šetrilo miesto.
Veľké dosky na pečenie sa v prevádzke dajú vďaka tepelne izolovaným rukovätiam ľahko a pohodlne otvoriť. Dve veľké vafle sa v prípade potreby dajú rozdeliť na 8 jednotlivých vaflí. S vaflovačom RCWM-2600-R si vafle môžete pripraviť v typickej belgickej forme. Integrovaná, plne automatická kontrola stálosti teploty a časovač do 15 min. s akustickým signálom, zabráni spáleniu vaflí a umožní tak naservírovať Vašim hosťom perfektné a chutné vafle. Značka Royal Catering do tohto zariadenia vstavala ochranu proti preplneniu, takže je možné prebytočné cesto ľahko odstrániť. S týmto vaflovačom budú Vaša kaviareň alebo reštaurácia perfektne vybavené a Vy tak môžete v okamihu servírovať rôzne varianty vaflí.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


4.3

Založené na 4 hodnoteniach

Triediť podľa :

minulý rok Publikované na Amazon Germany

Skvelý pomer ceny a výkonu

Ak chcete prevádzkovať vaflovač v nepretržitej prevádzke, je tento vaflovač skvelou voľbou.Výhodou je, že môžete upiecť 2 vafle nezávisle na sebe.Čistenie je jednoduché,len tie drobné praskliny sú trochu zložitejšie,ako u každého iný vaflovač.

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý rok Publikované na ManoMano France

Skvelé, neľutujem.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 7 rokmi Publikované na Amazon Germany

Skvelé zariadenie!

Vaflovač som si objednala do Verwina, aby som na vianočných trhoch mohla konečne poriadne upiecť vafle... a funguje skvele. Je oveľa rýchlejší a neprekáža mu nepretržitá prevádzka, no podľa prvotných zistení zje asi trochu viac cesta!

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na Expondo Switzerland

Stredná spokojnosť so službami a produktom

Produkt sme kúpili a na začiatku bol bezchybný. Ale už po niekoľkých dňoch, aj napriek najväčšej starostlivosti, sa nepriľnavý povlak začal odstraňovať. Potom som s Expondom začal žiadať o výmenu. Bohužiaľ mi neponúkli náhradné zariadenie, iba opravu, ktorá by trvala neobmedzene dlho. Vaflovač však potrebujeme každý deň a nemôžeme sa bez neho jednoducho zaobísť na „neurčitý čas“. Je známe, že ak dôjde k reklamácii, zariadenie bude aj tak vymenené a nie opravené. Expondo by preto nevynaložilo žiadne ďalšie úsilie.

Odpoveď od

dakujem za nazor. Neustále pracujeme na zlepšovaní našich produktov a našich služieb.
Zobraziť originálne hodnotenie

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty