Položka: EX10010674

|

Model: RCVB-20X30-100

Vákuové vrecká - 30 x 20 cm - 100 kusov

29,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • vzduchotesné balenie potravín, tekutín, liekov atď.
  • Rozmery 30 x 20 cm
  • Hrúbka 105 μm /Gáfrovaná/mikroštruktúra
  • Vysoká odolnosť / Odolnosť proti roztrhnutiu
  • Ohňovzdorné /Ochrana proti vlhkosti a nečistotám
  • Viacnásobné použitie / Úspora miesta

POPIS PRODUKTU

Vákuové vrecká RCVB-20X30-100 od spoločnosti Royal Catering sú spoľahlivým pomocníkom pri bezpečnom balení potravín, tekutín, liekov a mnohých ďalších vecí. Tieto vákuové fólie sú ideálne pre obchody, hotely, domáce kuchyne, ale aj pre farmaceutické firmy a laboratóriá.

Každé zo 100 vákuových vreciek umožňuje dlhodobé skladovanie rôznych výrobkov a je skvelým šetričom miesta pri zmenšovaní objemu tovaru, tekutín a dokumentov. Majú rozmery 30 x 20 cm a hrúbku 105 μm.

Materiál vreciek s gáfrom má špeciálne vyvinuté mikroštruktúry, ktoré zabezpečujú, že sa výrobky balia a zvárajú rýchlejšie ako bežné modely. Vďaka tomu sú mimoriadne odolné a majú dlhú životnosť.

Vákuové vrecká odolávajú veľkým teplotným rozdielom a dajú sa bez problémov hlboko zmraziť a znovu zohriať. Preto sa môžu používať pri šetrnom varení metódou sous-vide v horúcom vodnom kúpeli.

Vzduchotesne zabalený výrobok sa vo vákuových vreckách nielen udržiava čerstvý, ale zachováva si aj svoju chuť a vôňu, pretože vďaka prevencii oxidácie sa nešíria baktérie a plesne. Vrecká do vysávača RCVB-20X30-100 sa môžu používať v bežne dostupných vysávačoch a vždy zabezpečia dokonalé výsledky.

TECHNICKÉ DETAILY