Položka: EX10012429

|

Model: RCWW 4

Vozík na bielizeň - 300 litrov - Royal Catering

109,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • priestranný – vak na bielizeň pojme 300 l
  • robustný – vyberateľný vak z pevného plastu (PVC) a rám z odolnej ušľachtilej ocele
  • mobilné - 4 kolieska s ľahkým chodom pre bezproblémové manévrovanie
  • praktický - kónický tvar umožňuje jednoduché plnenie a bezproblémové manévrovanie
  • odolný proti skĺznutiu - vak je pevne uchytený pomocou 10 praciek

POPIS PRODUKTU

Veľkorysý vozík na bielizeň so snímateľným vakom na bielizeň z plastu (PVC)

Vozík na bielizeň RCWW 4 výrobca Royal Catering je ideálnou výbavou hotelov, penziónov, opatrovateľských ústavov či nemocníc a hodí sa všade tak, kde je veľké množstvo špinavej bielizne. Bezpečne a ľahko je vo vaku z odolného plastu (PVC) možné prepravovať obrusy, obliečky a iné kusy oblečenia.

Odolný mobilný vozík na bielizeň pre veľké hromady bielizne

Vďaka svojmu objemu 300 l pojme tento veľký box na bielizeň naozaj veľké množstvo špinavej bielizne. Pri zbere použitých prestieradiel, uterákov a pod. sa už toľko nenabeháte. Vak vás presvedčí svojou príjemnou pracovnou výškou 80 cm a veľkým otvorom s rozmermi 91 x 65 cm. To vám uľahčí plnenie veľkých kusov bielizne. Vďaka svojmu úzkemu tvaru sa vozík dobre obracia aj na malom priestore. Vďaka tomu sa s vozíkom ľahko manévruje aj v menších priestoroch. Ďalej tento tvar uľahčuje vyprázdňovanie plného vaku na bielizeň.

Vak na bielizeň je vyrobený z odolného platu (PVC) a hodí sa na dlhodobé použitie. Odolný materiál sa ľahko čistí a aj pri ťažkých nákladoch si zachováva svoj tvar. Vak sa bezpečne upevňuje na rám pomocou 10 praciek, ktoré je možné veľmi ľahko opäť otvoriť. Tak je možné tento vozík na bielizeň s kolieskami rýchlo vyprázdňovať, nakladať a ďalej používať.

Jednoduchý a tichý odvoz bielizne umožňujú 4 tiché kolieska a vaši hostia tak nie sú žiadnym spôsobom rušení. Kolieska sú oteruvzdorné a nezanechávajú teda na podlahe žiadne šmuhy ani stopy. Pevný rám z ušľachtilej ocele prepožičiava mobilnému vozíku na bielizeň vysokú pevnosť a životnosť - bez škrípania či rachotenia. V penziónoch, hoteloch, opatrovateľských ústavoch - s týmto robustným vozíkom na bielizeň výrobcu Royal Catering získate spoľahlivého pomocníka pre bezproblémový priebeh vášho celého pracovného dňa.

TECHNICKÉ DETAILY