Trustpilot
Výpredaj
Žiadne hodnotenia Buďte prvým zákazníkom, ktorý ohodnotí tento produkt

Balancér - 5 - 9 kg - 1,5 m

119,00 € 159,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10030741

|

Model: SBS-SB-9/4.2

Záruka najnižšej ceny
Cena zahŕňa 20 % DPH.
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
119,00 €
3+
5%
113,05 €
5+
10%
107,10 €
10+
15%
101,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • vysoká nosnosť - určené pre náradie do hmotnosti 5 - 9 kg
  • flexibilná – dĺžka lana 1,5 m ponúka maximálnu slobodu pohybu
  • pohodlné – uľahčí prácu aj s ťažkými nástrojmi a bráni únave
  • robustný – plášť zo zliatiny hliníka a pevné lano z pozinkovanej ocele
  • bezpečné – udrží náradie v požadovanej polohe a môže sa zaistiť prídavným drôtom
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Jednoduchá obsluha ťažkých nástrojov pomocou balancéra výrobcu Steinberg Systems

Uveďte vaše pracovné výkony do rovnováhy pomocou balancéra SBS-SB-9/4.2 výrobcu Steinberg Systems. Jednoduché premiestnenie ťažkého náradia do požadovanej polohy a pracovné procesy v dielňach, v sériovej výrobe av montážnych halách idú potom skvele od ruky.

Univerzálne použiteľný pružinový balancér

Pružinový balancér je niečo ako ďalšia pomocná ruka, ktorá vám pri používaní ťažkých nástrojov maximálnym spôsobom pomôže. Pridržia pracovné nástroje hmotnosti 5–9 kg tam, kde ich skutočne potrebujete. To má výhodu, že počas práce nemusíte celú túto hmotnosť držať vlastnou silou a menej sa tak unavíte. Nástroj je možné tiež ľahšie a presnejšie viesť a pri práci tak môžete dosahovať lepšie výsledky.
Plášť pružinového závesu je vyrobený z trvanlivej a robustnej hliníkovej zliatiny, ktorá bez problémov vydrží aj trvalé zaťaženie. Stabilné lano z pozinkovanej ocele pridrží nástroj bezpečne počas montáže či iných činností. Z dôvodu bezpečného a bezproblémového používania zariadenia je treba pružinový záves obsluhovať vždy vo zvislej polohe, aby sa mohla váha optimálnym spôsobom rozložiť.
Lano má dĺžku 1,5 ma ponúka tak optimálnu slobodu pohybu počas celej práce. Pružinový balancér pridržuje nástroje vždy v polohe na ich okamžité použitie a pracovisko, ako je napríklad montážna hala, je vždy upravené a prehľadné. Plášť je možné zaistiť ešte drôteným lankom, pre ktoré je na zariadení umiestnené oko. Pri výbere balancéra pre vaše pracovné nástroje by ste mali vždy dbať na to, aby nedošlo k prekračovaniu maximálnej ak nedodržaniu minimálnej hmotnosti.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


Triediť podľa :

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty