Položka: EX10030741

|

Model: SBS-SB-9/4.2

Balancér - 5 - 9 kg - 1,5 m

189,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • vysoká nosnosť - určené pre náradie do hmotnosti 5 - 9 kg
  • flexibilná – dĺžka lana 1,5 m ponúka maximálnu slobodu pohybu
  • pohodlné – uľahčí prácu aj s ťažkými nástrojmi a bráni únave
  • robustný – plášť zo zliatiny hliníka a pevné lano z pozinkovanej ocele
  • bezpečné – udrží náradie v požadovanej polohe a môže sa zaistiť prídavným drôtom

POPIS PRODUKTU

Jednoduchá obsluha ťažkých nástrojov pomocou balancéra výrobcu Steinberg Systems

Uveďte vaše pracovné výkony do rovnováhy pomocou balancéra SBS-SB-9/4.2 výrobcu Steinberg Systems. Jednoduché premiestnenie ťažkého náradia do požadovanej polohy a pracovné procesy v dielňach, v sériovej výrobe av montážnych halách idú potom skvele od ruky.

Univerzálne použiteľný pružinový balancér

Pružinový balancér je niečo ako ďalšia pomocná ruka, ktorá vám pri používaní ťažkých nástrojov maximálnym spôsobom pomôže. Pridržia pracovné nástroje hmotnosti 5–9 kg tam, kde ich skutočne potrebujete. To má výhodu, že počas práce nemusíte celú túto hmotnosť držať vlastnou silou a menej sa tak unavíte. Nástroj je možné tiež ľahšie a presnejšie viesť a pri práci tak môžete dosahovať lepšie výsledky.

Plášť pružinového závesu je vyrobený z trvanlivej a robustnej hliníkovej zliatiny, ktorá bez problémov vydrží aj trvalé zaťaženie. Stabilné lano z pozinkovanej ocele pridrží nástroj bezpečne počas montáže či iných činností. Z dôvodu bezpečného a bezproblémového používania zariadenia je treba pružinový záves obsluhovať vždy vo zvislej polohe, aby sa mohla váha optimálnym spôsobom rozložiť.

Lano má dĺžku 1,5 ma ponúka tak optimálnu slobodu pohybu počas celej práce. Pružinový balancér pridržuje nástroje vždy v polohe na ich okamžité použitie a pracovisko, ako je napríklad montážna hala, je vždy upravené a prehľadné. Plášť je možné zaistiť ešte drôteným lankom, pre ktoré je na zariadení umiestnené oko. Pri výbere balancéra pre vaše pracovné nástroje by ste mali vždy dbať na to, aby nedošlo k prekračovaniu maximálnej ak nedodržaniu minimálnej hmotnosti.

TECHNICKÉ DETAILY