Položka: EX10030202

|

Model: SBS-ML 300

Bremenový magnet - 300 kg

289,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • Kompaktný a výkonný bremenový magnet
  • Rýchly, spoľahlivý a úsporný
  • Nízka vlastná hmotnosť / Odolný proti odmagnetizovaniu
  • Šetrný pracovný proces /Magnetizmus je možné vypnúť pomocou ovládacej páky
  • Úplne bez elektriny / Robustný a nenáročný na údržbu
  • Najvyššia bezpečnosť vďaka trikrát vyššej odtrhovacej sile / Na okrúhly a plochý materiál

POPIS PRODUKTU

Bremenový magnet - 300 kg

Ručne ovládaný bremenový magnet / permanentný bremenový magnet SBS-ML 300-300 kg od Steinberg Systems je ideálny na premiestňovanie a skladovanie takmer všetkých feromagnetických bremien, ako sú výrobky z ocele, váhy, stavebné komponenty, šrot a dosky. Okrem pohodlného a jednoduchého použitia boduje bremenový magnet tým, že nevznikajú žiadne dodatočné prevádzkové náklady a tým značne stúpa efektivita a produktivita.

Vďaka použitému vysokoenergetickému neodymovému magnetu, ktorý je vo svete považovaný za najsilnejší permanentný magnet, je bremenový magnet SBS-ML 300 od Steinberg Systems schopný zdvihnúť najťažšie bremená v rozmedzí až do 300 kg. Na rozdiel od vysokozdvižných vozíkov alebo drapákov je obrobok držaný výhradne magnetizmom, čím je chránený jeho povrch.

Potom, čo bol magnet umiestnený nad príslušný náklad, musí byť použitá páka, aby sa aktivoval magnetizmus. Po použití môže byť bremenový magnet odmagnetizovaný opätovným položením páky. Tým je umožnený úplne bezproblémový a bezpečný nasledovný transport. Špeciálne navrhnutý bezpečnostný mechanizmus tiež zabraňuje nežiaducemu uvoľneniu ovládacej páky.

Vzhľadom na to, že bremenový magnet SBS-ML 300 pracuje kompletne bez napájania, nevznikajú ani obmedzenia káblom a zásuvkou, ani ďalšia údržba alebo nabíjanie. Okrem toho sú neodymové magnety veľmi robustné a odolné proti opotrebovaniu.

Hoci je bremenový magnet veľmi kompaktne konštruovaný, môžu byť zdvíhané náklady až do 300 kg, pokiaľ nie je výkon ovplyvnený krycou vrstvou alebo znečistením. Maximálna bezpečnosť je pritom poskytovaná enormnou odtrhovacou silou 900 kg.

Ďalšou výhodou pri použití bremenového magnetu je, že môžu byť materiály už počas použitia rozdeľované na feromagnetické a neferomagnetické, pretože môžu byť pritiahnuté iba magnetické produkty ako autodiely, oceľ alebo šrot. Magnetický zdvihák SBS-ML 300 značky Steinberg Systems je vhodný na ploché a okrúhle materiály.

TECHNICKÉ DETAILY