Položka: EX10030320

|

Model: SBS-PW-301CC

Počítacia váha - 30 kg / 1 g - 3 LCD displeje - batéria 72 h

95,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • presná – vďaka rozsahu 20 g až 30 kg je možné vážiť aj malé množstvá s presnosťou na 1 g
  • priestranná – veľká vážiaca plocha vyrobená z ušľachtilej ocele meria 30,5 x 22 cm
  • prehľadná – 3 LCD displeje s podsvietením a veľkými číslicami
  • robustné – stabilné plastové púzdro a vážiaca plocha z ušľachtilej ocele s jednoduchou údržbou
  • vyvážená – integrovaná vodováha a výškovo nastaviteľné gumové nožičky zaisťujú optimálne vyváženie váhy

POPIS PRODUKTU

Prehľadná počítacia váha do 30 kg sa LCD displeji

Počítacia váha slúži na určenie počtu kusov na základe hmotnosti – či už sa jedná o skrutky, cukríky alebo iný kusový tovar, s ktorým denne obchodujete alebo pracujete. Vzhľadom na vysokú presnosť merania možno aj určovať aj naozaj veľké množstvo malého tovaru – napríklad v priemyselnej výrobe alebo pri inventúrach.

Určite presný počet pomocou počítacej váhy značky Steinberg Systems

Počítacia váha je skutočne veľmi presná: pri maximálnom zaťažení 30 kg má presnosť 1 g. Namerané hodnoty, ako sú celková hmotnosť, hmotnosť kusu a počet kusov, sa jasne zobrazujú na troch LCD displejoch, ktoré sú umiestnené priamo pod vážiacou plochou. Číslice displeja majú výšku 16 mm a sú vždy dobre čitateľné. Ovládací panel je prehľadne usporiadaný a je možné ho veľmi ľahko používať. Môžete na ňom zvoliť všetky základné funkcie, ako je napr. tarovanie, sčítanie alebo uloženie. Váha má 99 miest v pamäti. Podľa potreby si môžete vybrať medzi jednotkami kg a lb.

Vážiaca plocha je vyrobená z robustnej ušľachtilej ocele, ktorá sa ľahko udržuje, a má rozmery 30,5 x 20 cm, takže na ňu je možné umiestniť tovar rôznej veľkosti. Protišmykové a výškovo nastaviteľné nožičky zaisťujú bezpečnú, vodorovnú polohu. Pomocou zabudovanej vodováhy môžete pred vážením skontrolovať, či sa váha skutočne nachádza vo vodorovnej polohe. Počítacia váha je napájaná dobíjacou batériou, takže je vhodná aj na mobilné použitie. Akumulátor má úžasnú výdrž až 72 hodín. Na nízku úroveň nabitia batérie Vás upozorní displej.

Váha spĺňa požiadavky najvyššej kvality: má vyváženú konštrukciu vyrobenú z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu je obzvlášť odolná. Skriňa je vyrobená zo stabilného plastu, zatiaľ čo vážiaca plocha je vyrobená z odolnej ušľachtilej ocele.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY