Položka: EX10200040

|

Model: TEKO+LCD03C-B1

Digitálna stolová váha - ciachovaná - 3 kg/1 g - LCD

199,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • certifikácia – kalibrovaná, ciachovaná a schválená v obchodnom styku
  • vysoká miera presnosti – presnosť váženia 0,5 g (1,5 kg) alebo 1 g (3 kg)
  • priestrannosť – 25 x 27 cm plocha na váženie z ušľachtilej ocele a 3 l miska na váženie
  • prehľadnosť – moderný, šesťmiestny LCD displej s podsvietením a číslicami s výškou 28 mm
  • možnosť pripojenia – rozhranie RS232 na výmenu dát s počítačom

POPIS PRODUKTU

Digitálna stolová váha s LCD displejom a veľkou výdržou

Digitálna stolová váha TEKO+LCD03T-P1-B1 s miskou na váženie poskytuje veľmi presné výsledky pri vážení s maximálnou kapacitou váženia 3 g a presnosťou na 1 g. Táto ciachovaná stolová váha je preto ideálna na prácu v obchodoch, lekárňach, čajovniach, potravinárskom priemysle, na trhoch alebo v iných priestoroch, kde sa kontroluje hmotnosť výrobku.

Ciachovaná presnosť s digitálnou stolovou váhou TEM

Stolová váha je už kalibrovaná a ciachovaná a je teda schválená v obchodnom styku, čo potvrdzuje značka kvality M na etikete produktu. Toto prvotné ciachovanie je platné dva roky po uvedení do prevádzky, ale mali by ste ho podľa národných predpisov nechať potvrdiť autorizovanou osobou. Až potom na váhu dostanete nálepku, že je ciachovaná, a vyhlásenie o zhode, ktoré by ste si mali uschovať spolu s váhou.

Digitálna stolová váha TEM ponúka dva rozsahy váženia. Hmotnosť do 1,5 kg sa meria s maximálnou odchýlkou 0,5 g, pri tovare s hmotnosťou do 3 kg môže byť odchýlka maximálne 1 g. Namerané hodnoty sa zobrazujú na šesťmiestnom LCD displeji, ktorý je veľmi dobre čitateľný vďaka podsvieteniu a veľkosti číslic 28 mm. Pre jednoduchú manipuláciu máte k dispozícii funkcie tarovania a nulovania.

Mobilná digitálna stolová váha je napájaná batériou, no alternatívne môžete použiť aj sieťovú prevádzku. S dobou prevádzky batérie až 100 hodín má úžasnú výdrž. Stavový indikátor vás upozorní, že sa batéria čoskoro vybije. Plocha na váženie s rozmermi 25 x 27 cm je vyrobená z ušľachtilej ocele nenáročnej na údržbu. Stolová váha je navyše kalibrovaná a vybavená miskou na váženie, pomocou ktorej môžete veľmi pohodlne odvážiť aj sypký tovar do 3 l, napr. múku alebo piesok. Bezpečnú a vodorovnú polohu zaisťujú protišmykové a výškovo nastaviteľné nožičky, ako aj zabudovaná vodováha.

Digitálna stolová váha je vybavená rozhraním RS-232, cez ktoré ju môžete prepojiť s počítačom alebo pokladňou. Na prenos dát sú k dispozícii rôzne komunikačné protokoly ako DIALOG 06, TEM, TISA, NCI a DELTA.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY