Položka: EX10020167

|

Model: ENTRIX 315AW

Zváračka na hliník - 315 A - 400 V - digitálna pulz - chladenie vodou

2 629,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • vysoký výkon – TIG AC DC do 315 A a pracovný cyklus 60 % s chladením vodou
  • multifunkčnosť – vďaka metódam TIG AC, TIG DC, Pulz, MMA
  • presnosť – pulzná funkcia s regulovateľnou pulznou frekvenciou do 200 Hz
  • moderný dizajn – digitálne menu s navigáciou pre presné výsledky
  • mobilné použitie – s kolieskami a transportnou rukoväťou

POPIS PRODUKTU

Zváračka na hliník pre náročné zváracie práce

Výkonná zváračka ENTRIX315AW vyniká precíznymi výsledkami zvárania, ktoré nenechajú žiadne priania nesplnené. Integrované chladenie vodou zabezpečuje dokonca aj pri zváracom prúde 315 A optimálne výsledky. Metóda zvárania TIG umožňuje zvárať jednosmerným prúdom (DC) alebo striedavým prúdom (AC), takže zváranie hliníka pôjde ako po masle. K dispozícii tiež máte pulznú funkciu alebo MMA zváranie.

Optimálne výsledky pri zváraní TIG AC/DC vďaka chladeniu vodou

Digitálny ovládací panel zváračky na zváranie hliníka ENTRIX315A je veľmi prehľadne usporiadaný. Jednoducho na ňom vyberiete potrebné parametre a pomocou tlačidiel nastavíte napríklad dobu dofuku plynu alebo koncový prúd. Na ovládacom paneli sa dajú jednoducho a priamo nastaviť aj ďalšie štandardné funkcie ako výber jednosmerného alebo striedavého prúdu alebo ľahké prepínanie medzi dvojtaktom a štvortaktom. Ak chcete zvárať s vyšším zváracím prúdom, použite integrovaný systém chladenia vodou. Vďaka nemu je možné zváračkou na hliník s úctyhodnými 315 A zvárať takmer všetky typy tavných kovov a ich zliatin ako hliník, meď, nikel alebo oceľ.

Pri TIG zváraní aktivujete pulznú funkciu jednoducho na ovládacom paneli. To umožňuje okrem iného presné zváranie tenkých plechov. V prípade zváračky sa dajú vybrať rôzne parametre ako pulzná frekvencia a pulzný prúd či základný prúd. Ovládaním dvoch tlačidiel potom nastavíte presnú hodnotu, ktorú uvidíte na veľkom displeji. Alternatívne môžete zvárací prúd regulovať aj nožným pedálom. S funkciou Easy prispôsobíte všetky ostatné parametre zvolenej intenzite prúdu.

Pri MMA zváraní sa dá na ovládacom paneli dodatočne nastaviť sila zváracieho prúdu. Zváračka disponuje aj ďalšími funkciami ako Hot Start, Arc Force a Anti Stick na dosiahnutie vyvážených výsledkov zvárania. Pri ručnom zváraní sa zariadenie používa na zváranie železa alebo ocele a zliatin ako meď alebo liatina. Mobilitu zaisťuje podvozok so štyrmi kolieskami, na ktorý sa zmestí aj plynová fľaša potrebná pri zváraní metódou TIG.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY