Položka: EX10280048

|

Model: WIE-CS-70

Kotol na parenie hydiny - 70 l

289,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • výkonné – 3–8 kurčiat v jednom pracovnom kroku iba za 70–90 s
  • odolné – pevný plášť z ušľachtilej ocele, ktorý sa ľahko čistí
  • priestranné – veľký objem 70 l
  • jednoduché - obsluha veľkým teplotným regulátorom do 85 °C a tlačidlo zap/vyp
  • praktické - veľký kôš na hydinu sa dá praktickým spôsobom vyberať

POPIS PRODUKTU

Pred šklbaním peria ohrejte hydinu v sparovacom kotle

Predtým, než budete šklbať perie hydiny, ako sú kurčatá, kačice alebo husi, odporúčame ich najskôr spariť. Sparovací kotol na hydinu Kotol na parenie hydiny WIE-CS-70 je skvelou pomôckou, ktorá vám tento prípravný krok umožní efektívne a rýchlo realizovať. Profesionálny kotol na parenie hydiny od spoločnosti Wiesenfield je nepostrádateľným pomocníkom v oblasti poľnohospodárstva, na bitúnkoch, ak chcete odstrániť z kurčiat či inej hydiny peria, aby ste ich mohli ďalej spracovávať.

Účinný kotol na parenie hydiny od spoločnosti Wiesenfield

Tento kotol na parenie hydiny má objem 70 la je dimenzovaný na 3–8 kurčiat v jednom pracovnom kroku. Výkonný vykurovací článok s 3 000 W pritom dosiahne veľmi rýchlo požadovanú teplotu, u kurčiat je to 60–65 °C. Pri príprave šklbania je treba hydinu najskôr na iba 70–90 s spariť a sparovací kotol na hydinu je teda tiež veľmi efektívny. Vkladanie a vyberanie hydiny uľahčuje kôš z ušľachtilej ocele.

Teplota sa nastavuje podľa veľkosti každého operenca; k dispozícii je veľké otočné tlačidlo a maximálna nastaviteľná teplota v nádrži s vodou je okolo 85 °C, pričom u väčšiny druhov vtáctva postačuje teplota medzi 60–70 °C. Nastavenú teplotu spoľahlivo udržuje termostat a zariadenie je tak možné optimálne použiť na každý druh hydiny. K ľahkému používaniu zariadenia prispieva aj spínač, ktorým je možné kotol zapínať a vypínať.

Plášť je vyrobený z ušľachtilej ocele, ktorá sa ľahko čistí, ktorá je určená na spracovanie potravín aj za vysokých teplôt, a ktorá sa vďaka svojej odolnosti skvele osvedčila aj pri častom sparovaní hydiny. Vykurovací prvok je vybavený krytom, ktorý uľahčuje čistenie vnútorného priestoru rovnako ako integrovaný vypúšťací kohút. Protišmykové gumové nôžky zaručujú bezpečné ustavenie zariadenia.

TECHNICKÉ DETAILY