Položka: EX10280052

|

Model: WIE-QP-30

Škubačka prepelíc - 1 prepelica za minútu

289,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • efektívne – stroj ošklba prepeličku za minútu
  • presné - 113 drsných a špeciálne umiestnených prstov z gumy zaručuje optimálny výsledok
  • výkonné – motor na 120 W zaisťuje dosiahnutie optimálnej rýchlosti
  • čisté - pomocou veľkej šmykľavky sa zo zariadenia vyváža ošklbané perie
  • priestranné - bubon s priemerom 30,5 cm je optimálne vhodný na prepelice

POPIS PRODUKTU

Škubačka na starostlivé a rýchle šklbanie prepelíc

Máte chov prepelíc, ale nemáte čas šklbať hydinu ručne? Potom je elektrická šklbačka hydiny WIE-QP-30 z oblasti poľnohospodárskych produktov od spoločnosti Wiesenfield vašim ideálnym pomocníkom, ktorý časovo náročnú a únavnú prácu vybaví v priebehu niekoľkých málo minút.

Pomocou šklbačky od spoločnosti Wiesenfield ošklbáte prepeličku behom chvíľky.

Táto vysoko kvalitná šklbačka hydiny ošklbe jednu prepeličku za jednu minútu. Vďaka tomu môžete v prevádzke dosiahnuť ošklbanie naozaj maximálneho počtu prepelíc za niekoľko málo minút. Umožňuje to výkonný 120 W motor, ktorý rýchlo otáča bubnom, ktorý je vyrobený z ušľachtilej ocele vhodnej pre potravinárske použitie. 113 drsných a prstov z gumy špeciálne umiestnených v bubne zaručuje optimálny výsledok a taktiež chráni kožu zvierat.

Okrem peria odstraňujú tieto šklbacie prsty z gumy z kože vtákov aj nečistoty, ktoré sa tu zachytávajú. Pomocou veľkej šmykľavky a hadice s vodou je zo zariadenia vyvážené ošklbané perie, ktoré sa potom môže zachytávať do záchytných nádob.

Škubačka prepelíc je celá vyrobená z nerezovej ocele a vďaka dlhej životnosti je ideálnym pomocníkom poľnohospodárov, chovateľov prepelíc aj domácich chovateľov.
Z dôvodu efektívnych výsledkov šklbania odporúčame, najprv pripraviť perie prepelíc v pariacom kotle, aby sa ich perie uvoľňovalo z kože ešte efektívnejšie.

TECHNICKÉ DETAILY