Položka: EX10280050

|

Model: WIE-PPS-55

2-in-1 Škubačka a kotol na parenie hydiny - bubon 55 cm - 3–4 kurčatá/min

1 099,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • praktické – kombinované zariadenie zložené z kotla na parenie a šklbačky na hydinu a iné vtáctvo
  • efektívne – sparí 3 -5 kurčiat v jednom pracovnom kroku a ošklbe 3 - 4 kurčatá za minútu
  • presné - 151 drsných a špeciálne umiestnených prstov z gumy zaručuje optimálny výsledok
  • čisté - šmykľavka, pomocou ktorej je vyvážené ošklbané perie, vypúšťací kohút a oceľový plášť, ktorý sa ľahko čistí
  • mobilný – kombinovaný stroj je vybavený 4 kolieskami, 2 z toho sú vybavené brzdami

POPIS PRODUKTU

Všetko naraz - s efektívnou šklbačkou a sparovacím zariadením od spoločnosti Wiesenfield

Pri šklbaní treba hydinu najprv napariť, aby bolo možné operenie odstraňovať ľahko a čisto. Vďaka tomuto kombinovanému zariadeniu, v ktorom je šklbačka a sparovacie zariadenie WIE-PPS-55 je oboje možné v jednom kroku. Pritom sa tento prístroj od spoločnosti Wiesenfield ukázal ako ideálny pomocník, ktorý za vás počas chvíľky túto časovo náročnú a namáhavú prácu prevezme.

So spoľahlivým kotlom na parenie hydiny ste vždy pripravení

Tento kotol na parenie hydiny má objem 55 la je dimenzovaný na 3 - 5 kurčiat v jednom pracovnom kroku. Výkonný vykurovací článok 3 300 W pritom dosiahne veľmi rýchlo požadovanú teplotu; u kurčiat je to 60 - 65 °C. Vkladanie a vyberanie hydiny uľahčuje kôš z ušľachtilej ocele s rozmermi 29 x 29 x 51 cm.

Teplota sa nastavuje podľa veľkosti každého operenca; k dispozícii je veľké otočné tlačidlo a maximálna nastaviteľná teplota v nádrži s vodou je okolo 85 °C, pričom u väčšiny druhov vtáctva postačuje teplota medzi 60 – 70 °C. Nastavenú teplotu spoľahlivo udržuje termostat a zariadenie je tak možné optimálne použiť na každý druh hydiny. K ľahkému používaniu zariadenia prispieva aj spínač, ktorým je možné kotol zapínať a vypínať.

Optimálna kvalita šklbania vďaka vopred spareným kurčatám

Táto výkonná škubačka hydiny s priemerom bubna zvládne ošklbať 3 až 4 kurčatá za minútu. Tak dosiahnete v prevádzke neuveriteľnú kapacitu až 270 kg/h. Umožňuje to výkonný 1 500 W motor, ktorý otáča bubnom, ktorý je vyrobený z ušľachtilej ocele vhodnej na potravinárske použitie rýchlosťou až 1 440 ot/min. 151 drsných a prstov z gumy špeciálne umiestnených v bubne zaručuje optimálny výsledok a taktiež chráni kožu zvierat.

Okrem peria odstraňujú tieto prsty z gumy z kože vtákov aj nečistoty, ktoré sa tu zachytávajú. Pomocou veľkej šmykľavky a hadice s vodou je zo zariadenia vyvážené ošklbané perie, ktoré sa potom môže zachytávať do záchytných nádob.

Zariadenie sa vďaka kolieskam ľahko preváža - dve z koliesok sú vybavené brzdou. Škubačka a kotol na parenie hydiny je celý vyrobený z nerezovej ocele a vďaka dlhej životnosti je ideálnym pomocníkom poľnohospodárov, šľachtiteľských zariadení aj domácich chovateľov.

TECHNICKÉ DETAILY